60 000 €
156 €/m²
Property 7784 photo 1

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 1500 m
  • Havaalanına uzaklık: 10 km

Açıklama

Satılık Arsa 0 metrekare Attiki’de.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
75 000 € 1071 €/m²
  • Nesne kodu 5846
  • Metrekare 70 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
80 000 € 400 €/m²
  • Nesne kodu 5900
  • Metrekare 200 m²
  • Denize uzaklık 13000 m
Satılık
75 000 € 326 €/m²
  • Nesne kodu 7741
  • Metrekare 230 m²
  • Denize uzaklık 260 m
Satılık
75 000 € 80 €/m²
  • Nesne kodu 13403
  • Metrekare 930 m²
  • Denize uzaklık 2400 m
Satılık
75 000 € 60 €/m²
  • Nesne kodu 13787
  • Metrekare 1243 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
75 000 € 60 000 € 140 €/m²
  • Nesne kodu 19002
  • Metrekare 426 m²
  • Denize uzaklık 20 m
Satılık
85 000 € 340 €/m²
  • Nesne kodu 23645
  • Metrekare 250 m²
  • Denize uzaklık 7500 m
Satılık
80 000 € 175 €/m²
  • Nesne kodu 32698
  • Metrekare 455 m²
  • Denize uzaklık 1130 m
Satılık
69 000 € 64 €/m²
  • Nesne kodu 50978
  • Metrekare 1075 m²
  • Denize uzaklık 300 m
Satılık
65 000 € 111 €/m²
  • Nesne kodu 56666
  • Metrekare 582 m²
  • Denize uzaklık 870 m

Bülten aboneliği