87 000 €
328 €/m²
Property 6096 photo 1
Property 6096 photo 2
Property 6096 photo 3

Ayrıntılar

  • Yapı izni oranı: 0,6
  • Denize mesafe: 400 m
  • Havaalanına uzaklık: 71 km

Açıklama

Satılık Arsa 265 metrekare Attiki’de.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
95 000 € 67 000 € 236 €/m²
  • Nesne kodu 20440
  • Metrekare 283 m²
  • Denize uzaklık 235 m
Satılık
100 000 € 200 €/m²
  • Nesne kodu 21328
  • Metrekare 500 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
85 000 € 340 €/m²
  • Nesne kodu 23645
  • Metrekare 250 m²
  • Rooms 2
Satılık
110 000 € 108 €/m²
  • Nesne kodu 24748
  • Metrekare 1015 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
130 000 € 144 €/m²
  • Nesne kodu 26119
  • Metrekare 900 m²
  • Denize uzaklık 150 m
Satılık
120 000 € 50 €/m²
  • Nesne kodu 30291
  • Metrekare 2373 m²
  • Denize uzaklık 250 m
Satılık
130 000 € 65 €/m²
  • Nesne kodu 32627
  • Metrekare 2000 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
80 000 € 175 €/m²
  • Nesne kodu 32698
  • Metrekare 455 m²
  • Denize uzaklık 1130 m
Satılık
85 000 € 172 €/m²
  • Nesne kodu 42874
  • Metrekare 493 m²
  • Denize uzaklık 2800 m
Satılık
110 000 € 270 €/m²
  • Nesne kodu 43857
  • Metrekare 407 m²
  • Denize uzaklık 1200 m

Bülten aboneliği