430 000 €
1433 €/m²
Property 7276 photo 1
Property 7276 photo 2
Property 7276 photo 3
Property 7276 photo 4
Property 7276 photo 5
Property 7276 photo 6
Property 7276 photo 7
Property 7276 photo 8
Property 7276 photo 9
Property 7276 photo 10
Property 7276 photo 11
Property 7276 photo 12
Property 7276 photo 13
Property 7276 photo 14
Property 7276 photo 15
Property 7276 photo 16
Property 7276 photo 17
Property 7276 photo 18
Property 7276 photo 19
Property 7276 photo 20
Property 7276 photo 21
Property 7276 photo 22
Property 7276 photo 23
Property 7276 photo 24
Property 7276 photo 25
Property 7276 photo 26
Property 7276 photo 27
Property 7276 photo 28
Property 7276 photo 29
Property 7276 photo 30

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 3
  • Yapım Yılı: 2003
  • Oda sayısı: 8
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 6
  • WCs: 5
  • Denize mesafe: 500 m
  • Havaalanına uzaklık: 60 km

Hizmetler

  • Parking
  • Şömine
  • Depo
  • Garaj

Açıklama

Pieria’da satılık 300 metrekare 3-katlı villa. zemin kat 2 yatak odası, amerikan mutfak, bir banyo, bir tuvalet, bir kiler mevcuttur. 1. kat 3 yatak odası, amerikan mutfak, bir banyo, bir tuvalet mevcuttur. 2. kat bir yatak odası, bir duşlu tuvalet mevcuttur. Villa ayrıca cephe olarak güneş gören taraftadır Mülk, muhteşem panoramik bir deniz, orman manzarasına sahiptir..Ayrıca Mobilyalı, güneş enerjisi, şömine, tente, otopark, bahçe, çim, barbekü, garaj, ısıtma, kiler bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
370 000 € 1608 €/m²
  • Nesne kodu 494
  • Metrekare 230 m²
  • Rooms 5
Satılık
430 000 € 1954 €/m²
  • Nesne kodu 5734
  • Metrekare 220 m²
  • Rooms 5
Satılık
430 000 € 1433 €/m²
  • Nesne kodu 7276
  • Metrekare 300 m²
  • Rooms 8
Satılık
500 000 € 450 000 € 1500 €/m²
  • Nesne kodu 10306
  • Metrekare 300 m²
  • Rooms 7
Satılık
450 000 € 1000 €/m²
  • Nesne kodu 12148
  • Metrekare 450 m²
  • Rooms 7
Satılık
390 000 € 780 €/m²
  • Nesne kodu 33066
  • Metrekare 500 m²
  • Rooms 9
Satılık
550 000 € 1375 €/m²
  • Nesne kodu 43264
  • Metrekare 400 m²
  • Rooms 9
Satılık
420 000 € 1253 €/m²
  • Nesne kodu 44066
  • Metrekare 335 m²
  • Rooms 8
Satılık
500 000 € 450 000 € 2812 €/m²
  • Nesne kodu 48397
  • Metrekare 160 m²
  • Rooms 5
Satılık
360 000 € 2022 €/m²
  • Nesne kodu 52560
  • Metrekare 178 m²
  • Rooms 6

Bülten aboneliği