430 000 €
1955 €/m²
Property 5734 photo 1
Property 5734 photo 2
Property 5734 photo 3
Property 5734 photo 4
Property 5734 photo 5
Property 5734 photo 6
Property 5734 photo 7
Property 5734 photo 8
Property 5734 photo 9
Property 5734 photo 10
Property 5734 photo 11
Property 5734 photo 12
Property 5734 photo 13
Property 5734 photo 14
Property 5734 photo 15
Property 5734 photo 16
Property 5734 photo 17
Property 5734 photo 18
Property 5734 photo 19
Property 5734 photo 20
Property 5734 photo 21
Property 5734 photo 22

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 3
  • Yapım Yılı: 2000
  • Plaj: песчано-галечный
  • Oda sayısı: 5: 2 гостиные с кухней, 3 спальни, 3 санузла, веранды
  • Diğer olanaklar: отопление на дизеле, камин, кухонные шкафы, мебелирован, кладовая, двор, сигнализация, барбекю, газон, сад
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • Denize mesafe: 2000 m
  • En yakın şehire uzaklık: 2 km
  • Havaalanına uzaklık: 47 km

Hizmetler

  • Parking
  • Şömine
  • Depo
  • Garaj

Açıklama

Pieria’da satılık 220 metrekare 3-katlı villa. Yarı bodrum katı amerikan mutfak, bir duşlu tuvalet, bir kiler mevcuttur. zemin kat amerikan mutfak, bir duşlu tuvalet mevcuttur. 1. kat 3 yatak odası, bir banyo mevcuttur. Villa ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır Mülk, muhteşem panoramik bir deniz, dağ manzarasına sahiptir..Ayrıca Mobilyalı, şömine, otopark, bahçe, çim, barbekü, garaj, ısıtma, alarm sistemi, kiler bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
370 000 € 1608 €/m²
  • Nesne kodu 494
  • Metrekare 230 m²
  • Rooms 5
Satılık
430 000 € 1954 €/m²
  • Nesne kodu 5734
  • Metrekare 220 m²
  • Rooms 5
Satılık
430 000 € 1433 €/m²
  • Nesne kodu 7276
  • Metrekare 300 m²
  • Rooms 8
Satılık
500 000 € 450 000 € 1500 €/m²
  • Nesne kodu 10306
  • Metrekare 300 m²
  • Rooms 7
Satılık
450 000 € 1000 €/m²
  • Nesne kodu 12148
  • Metrekare 450 m²
  • Rooms 7
Satılık
390 000 € 780 €/m²
  • Nesne kodu 33066
  • Metrekare 500 m²
  • Rooms 9
Satılık
550 000 € 1375 €/m²
  • Nesne kodu 43264
  • Metrekare 400 m²
  • Rooms 9
Satılık
420 000 € 1253 €/m²
  • Nesne kodu 44066
  • Metrekare 335 m²
  • Rooms 8
Satılık
500 000 € 450 000 € 2812 €/m²
  • Nesne kodu 48397
  • Metrekare 160 m²
  • Rooms 5

Bülten aboneliği