Şirket hakkında
Hakkımızda
Şirket albümü
Ekibimiz
+30 2310 591 431
Güvenlik Sistemi Kurulumu
Satılık - Arsa 16500 m² Sithonia’da (Chalkidiki)
Yunanistan
Makedonya
Halkidiki
Sithonia Belediyesi
450 000 €
27 €/m²
Nesne kodu
6899
Satılık, Kiralık
Satılık
Tip
Arsa
Arazi büyüklüğü
16500 m²
Bölge
Sithonia (Chalkidiki)
Location
Makedonya (Yunanistan) | Sithonia Belediyesi (Halkidiki)
Ayrıntılar
Denize mesafe:
800 m
En yakın şehire uzaklık:
8 km
Havaalanına uzaklık:
76 km
Açıklama
Satılık Arsa 16500 metrekare Sithonia’da (Chalkidiki). Şehir planının dışındadır .
Konum
Benzer öğeler
Satılık
450 000 €
27 €/m²
Arsa 16500 m² Sithonia (Chalkidiki)
Sithonia (Chalkidiki)
Nesne kodu
6899
Metrekare
16500 m²
Denize uzaklık
800 m
Satılık
650 000 €
73 €/m²
Arsa 8800 m² Sithonia (Chalkidiki)
Sithonia (Chalkidiki)
Nesne kodu
3370
Metrekare
8800 m²
Denize uzaklık
7000 m
Satılık
500 000 €
131 €/m²
Arsa 3800 m² Sithonia (Chalkidiki)
Sithonia (Chalkidiki)
Nesne kodu
11373
Metrekare
3800 m²
Denize uzaklık
20 m
Satılık
500 000 €
320 000 €
10 €/m²
Arsa 30600 m² Sithonia (Chalkidiki)
Sithonia (Chalkidiki)
Nesne kodu
33674
Metrekare
30600 m²
Denize uzaklık
400 m
Satılık
550 000 €
123 €/m²
Arsa 4462 m² Sithonia (Chalkidiki)
Sithonia (Chalkidiki)
Nesne kodu
60806
Metrekare
4462 m²
Denize uzaklık
70 m
Satılık
650 000 €
39 €/m²
Arsa 16600 m² Sithonia (Chalkidiki)
Sithonia (Chalkidiki)
Nesne kodu
2680
Metrekare
16600 m²
Denize uzaklık
800 m
Satılık
450 000 €
16 €/m²
Arsa 27000 m² Sithonia (Chalkidiki)
Sithonia (Chalkidiki)
Nesne kodu
62182
Metrekare
27000 m²
Denize uzaklık
1200 m
Satılık
500 000 €
51 €/m²
Arsa 9694 m² Sithonia (Chalkidiki)
Sithonia (Chalkidiki)
Nesne kodu
40307
Metrekare
9694 m²
Denize uzaklık
300 m
Satılık
430 000 €
172 €/m²
Arsa 2500 m² Sithonia (Chalkidiki)
Sithonia (Chalkidiki)
Nesne kodu
64900
Metrekare
2500 m²
Denize uzaklık
1500 m
Satılık
450 000 €
112 €/m²
Arsa 4000 m² Sithonia (Chalkidiki)
Sithonia (Chalkidiki)
Nesne kodu
25290
Metrekare
4000 m²
Denize uzaklık
500 m
Maria Kabani
+30 23750 20330
Gayrimenkul hakkında daha ayrıntılı bilgi isteyin.
Gayrimenkulü görmek için randevu isteme.
Bu web sitesine, gönderdiğim bilgilerimi saklamasını kabul ediyorum.
Entresol
2. kat
3. kat
4. kat
5. kat
6. kat
7. kat
8. kat
8. kat ve yukarı
Çatı katı
Çatı katı
1. kat
Kata
--
bodrum katı
zemin kat
Entresol
2. kat
3. kat
4. kat
5. kat
6. kat
7. kat
8. kat
8. kat ve yukarı
Çatı katı
Çatı katı
1. kat
Mikonos
12 Adalar