87 000 €
1036 €/m²
Property 6771 photo 1
Property 6771 photo 2
Property 6771 photo 3
Property 6771 photo 4
Property 6771 photo 5
Property 6771 photo 6
Property 6771 photo 7
Property 6771 photo 8
Property 6771 photo 9
Property 6771 photo 10
Property 6771 photo 11
Property 6771 photo 12
Property 6771 photo 13
Property 6771 photo 14
Property 6771 photo 15
Property 6771 photo 16
Property 6771 photo 17
Property 6771 photo 18

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 2
  • Yapım Yılı: 1961
  • Yenileme yılı: 1990
  • Oda sayısı: 3
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Denize mesafe: 3000 m
  • Havaalanına uzaklık: 35 km

Hizmetler

  • Depo

Açıklama

Thasoz’ta satılık 84 metrekare 2 katlı müstakil ev. zemin kat amerikan mutfak, bir banyo, bir kiler mevcuttur. 1. kat 2 yatak odası mevcuttur. Müstakil ev ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır Mülk, muhteşem panoramik bir deniz, dağ, şehir, orman manzarasına sahiptir..Ayrıca Mobilyalı, klima, tente, bahçe, çim, ısıtma, kiler bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
87 000 € 1035 €/m²
  • Nesne kodu 6771
  • Metrekare 84 m²
  • Rooms 3
Satılık
117 000 € 1409 €/m²
  • Nesne kodu 59667
  • Metrekare 83 m²
  • Rooms 1
Satılık
115 000 € 1533 €/m²
  • Nesne kodu 63051
  • Metrekare 75 m²
  • Rooms 4
Satılık
80 000 € 727 €/m²
  • Nesne kodu 63547
  • Metrekare 110 m²
  • Rooms 3
Satılık
115 000 € 1642 €/m²
  • Nesne kodu 65463
  • Metrekare 70 m²
  • Rooms 4

Bülten aboneliği