225 000 €
53 €/m²
Property 6651 photo 1
Property 6651 photo 2
Property 6651 photo 3
Property 6651 photo 4

Ayrıntılar

  • Plaj: песчаный
  • Denize mesafe: 5000 m
  • Havaalanına uzaklık: 44 km

Açıklama

Satılık Arsa 4200 metrekare Girit’te. Şehir planının dışındadır . Daire ruhsatlı 200 metrekare. Mülk, muhteşem panoramik bir deniz manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
225 000 € 53 €/m²
  • Nesne kodu 6651
  • Metrekare 4200 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
195 000 € 123 €/m²
  • Nesne kodu 6652
  • Metrekare 1580 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
195 000 € 67 €/m²
  • Nesne kodu 9192
  • Metrekare 2870 m²
  • Denize uzaklık 4300 m
Satılık
195 000 € 26 €/m²
  • Nesne kodu 9287
  • Metrekare 7494 m²
  • Denize uzaklık 13200 m
Satılık
240 000 € 33 €/m²
  • Nesne kodu 9295
  • Metrekare 7139 m²
  • Denize uzaklık 2300 m
Satılık
300 000 € 290 000 € 62 €/m²
  • Nesne kodu 10948
  • Metrekare 4613 m²
  • Denize uzaklık 2800 m
Satılık
300 000 € 115 €/m²
  • Nesne kodu 11536
  • Metrekare 2600 m²
  • Denize uzaklık 750 m
Satılık
270 000 € 77 €/m²
  • Nesne kodu 11968
  • Metrekare 3500 m²
  • Denize uzaklık 3600 m
Satılık
200 000 € 150 000 € 37 €/m²
  • Nesne kodu 12576
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 900 m
Satılık
250 000 € 200 000 € 80 €/m²
  • Nesne kodu 12580
  • Metrekare 2500 m²
  • Denize uzaklık 2400 m

Bülten aboneliği