320 000 €
68 €/m²
Property 63110 photo 1
Property 63110 photo 2
Property 63110 photo 3
Property 63110 photo 4
Property 63110 photo 5
Property 63110 photo 6

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 670 m
  • Havaalanına uzaklık: 65 km

Açıklama

Satılık Arsa 4653 metrekare Girit’te. Şehir planının dışındadır . Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 197 metrekare. Mülk, muhteşem panoramik bir deniz, dağ manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
350 000 € 320 000 € 29 €/m²
  • Nesne kodu 25408
  • Metrekare 11000 m²
  • Denize uzaklık 9000 m
Satılık
320 000 € 319 840 € 67 €/m²
  • Nesne kodu 25986
  • Metrekare 4744 m²
  • Denize uzaklık 700 m
Satılık
400 000 € 350 000 € 610 €/m²
  • Nesne kodu 26135
  • Metrekare 573 m²
  • Denize uzaklık 600 m
Satılık
400 000 € 98 €/m²
  • Nesne kodu 26772
  • Metrekare 4050 m²
  • Denize uzaklık 1200 m
Satılık
350 000 € 35 €/m²
  • Nesne kodu 26888
  • Metrekare 10000 m²
  • Denize uzaklık 4500 m
Satılık
427 000 € 43 €/m²
  • Nesne kodu 26976
  • Metrekare 9848 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
375 000 € 30 €/m²
  • Nesne kodu 29075
  • Metrekare 12500 m²
  • Denize uzaklık 5700 m
Satılık
300 000 € 15 €/m²
  • Nesne kodu 30777
  • Metrekare 20000 m²
  • Denize uzaklık 100 m
Satılık
375 000 € 299 000 € 110 €/m²
  • Nesne kodu 31238
  • Metrekare 2700 m²
  • Denize uzaklık 3300 m
Satılık
295 000 € 62 €/m²
  • Nesne kodu 31944
  • Metrekare 4730 m²
  • Denize uzaklık 2000 m

Bülten aboneliği