300 000 €
2542 €/m²
Property 66152 photo 1
Property 66152 photo 2
Property 66152 photo 3
Property 66152 photo 4
Property 66152 photo 5
Property 66152 photo 6
Property 66152 photo 7
Property 66152 photo 8
Property 66152 photo 9
Property 66152 photo 10
Property 66152 photo 11
Property 66152 photo 12

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 3
  • Yapım Yılı: 2006
  • Oda sayısı: 4
  • Isıtma: doğalgaz
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Denize mesafe: 1000 m
  • Havaalanına uzaklık: 10 km

Açıklama

Selanik çevresinde satılık 118 metrekare daire. Daire 1. katta bulunur, 1. kat 3 yatak odası, amerikan mutfak, bir banyo, bir tuvalet mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır .Ayrıca şömine, klima, otopark, asansör, ısıtma, alarm sistemi, kiler bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
350 000 € 3684 €/m²
  • Nesne kodu 21858
  • Metrekare 95 m²
  • Rooms 3
Satılık
380 000 € 2814 €/m²
  • Nesne kodu 29245
  • Metrekare 135 m²
  • Rooms 4
Satılık
340 000 € 2125 €/m²
  • Nesne kodu 54418
  • Metrekare 160 m²
  • Rooms 4
Satılık
340 000 € 2575 €/m²
  • Nesne kodu 58870
  • Metrekare 132 m²
  • Rooms 4
Satılık
260 000 € 3095 €/m²
  • Nesne kodu 60881
  • Metrekare 84 m²
  • Rooms 3
Satılık
430 000 € 3161 €/m²
  • Nesne kodu 61041
  • Metrekare 136 m²
  • Rooms 4
Satılık
440 000 € 3410 €/m²
  • Nesne kodu 61043
  • Metrekare 129 m²
  • Rooms 4
Satılık
425 000 € 2607 €/m²
  • Nesne kodu 63129
  • Metrekare 163 m²
  • Denize uzaklık 2700 m
Satılık
385 000 € 3632 €/m²
  • Nesne kodu 63869
  • Metrekare 106 m²
  • Rooms 4

Bülten aboneliği