380 000 €
2923 €/m²
Property 66156 photo 1
Property 66156 photo 2
Property 66156 photo 3
Property 66156 photo 4
Property 66156 photo 5
Property 66156 photo 6
Property 66156 photo 7
Property 66156 photo 8
Property 66156 photo 9
Property 66156 photo 10
Property 66156 photo 11
Property 66156 photo 12
Property 66156 photo 13
Property 66156 photo 14
Property 66156 photo 15
Property 66156 photo 16

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 1996
  • Yenileme yılı: 2026
  • Oda sayısı: 4
  • Isıtma: ısıtma pompası
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Denize mesafe: 900 m
  • Havaalanına uzaklık: 10 km

Hizmetler

  • Parking
  • Depo
  • Çift cam
  • Playroom
  • Lüks Ev

Açıklama

Selanik çevresinde satılık 130 metrekare daire. Daire 1. katta bulunur, 1. kat 3 yatak odası, amerikan mutfak, 2 duşlu tuvalet mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır .Ayrıca klima, tente, otopark, ısıtma, alarm sistemi, kiler bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
430 000 € 3161 €/m²
  • Nesne kodu 61041
  • Metrekare 136 m²
  • Rooms 4
Satılık
440 000 € 3410 €/m²
  • Nesne kodu 61043
  • Metrekare 129 m²
  • Rooms 4
Satılık
425 000 € 2607 €/m²
  • Nesne kodu 63129
  • Metrekare 163 m²
  • Denize uzaklık 2700 m
Satılık
385 000 € 3632 €/m²
  • Nesne kodu 63869
  • Metrekare 106 m²
  • Rooms 4
Satılık
405 000 € 3820 €/m²
  • Nesne kodu 63870
  • Metrekare 106 m²
  • Rooms 4
Satılık
320 000 € 3368 €/m²
  • Nesne kodu 63871
  • Metrekare 95 m²
  • Rooms 3
Satılık
345 000 € 3631 €/m²
  • Nesne kodu 63872
  • Metrekare 95 m²
  • Rooms 3
Satılık
375 000 € 3537 €/m²
  • Nesne kodu 63873
  • Metrekare 106 m²
  • Rooms 4
Satılık
395 000 € 3726 €/m²
  • Nesne kodu 63874
  • Metrekare 106 m²
  • Rooms 4
Satılık
450 000 € 2250 €/m²
  • Nesne kodu 65958
  • Metrekare 200 m²
  • Rooms 5

Bülten aboneliği