425 000 €
2607 €/m²
Property 63129 photo 1
Property 63129 photo 2
Property 63129 photo 3
Property 63129 photo 4
Property 63129 photo 5
Property 63129 photo 6
Property 63129 photo 7
Property 63129 photo 8
Property 63129 photo 9
Property 63129 photo 10

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 3
  • Yapım Yılı: 2026
  • Isıtma: doğalgaz
  • Koşul: Yapım aşamasında
  • Energy Class: A+
  • Denize mesafe: 2700 m
  • Havaalanına uzaklık: 5 km

Açıklama

Selanik çevresinde satılık 163 metrekare daire. Daire bulunur, Daire ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır Mülk, muhteşem panoramik bir manzaraya sahiptir..Ayrıca güneş enerjisi, klima, otopark, bahçe, çim, asansör, ısıtma, alarm sistemi, kiler bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
350 000 € 3684 €/m²
  • Nesne kodu 21858
  • Metrekare 95 m²
  • Rooms 3
Satılık
380 000 € 2814 €/m²
  • Nesne kodu 29245
  • Metrekare 135 m²
  • Rooms 4
Satılık
430 000 € 3161 €/m²
  • Nesne kodu 61041
  • Metrekare 136 m²
  • Rooms 4
Satılık
440 000 € 3410 €/m²
  • Nesne kodu 61043
  • Metrekare 129 m²
  • Rooms 4
Satılık
425 000 € 2607 €/m²
  • Nesne kodu 63129
  • Metrekare 163 m²
  • Denize uzaklık 2700 m
Satılık
385 000 € 3632 €/m²
  • Nesne kodu 63869
  • Metrekare 106 m²
  • Rooms 4
Satılık
405 000 € 3820 €/m²
  • Nesne kodu 63870
  • Metrekare 106 m²
  • Rooms 4
Satılık
345 000 € 3631 €/m²
  • Nesne kodu 63872
  • Metrekare 95 m²
  • Rooms 3
Satılık
375 000 € 3537 €/m²
  • Nesne kodu 63873
  • Metrekare 106 m²
  • Rooms 4
Satılık
395 000 € 3726 €/m²
  • Nesne kodu 63874
  • Metrekare 106 m²
  • Rooms 4

Bülten aboneliği