97 000 €
346 €/m²
Property 66147 photo 1
Property 66147 photo 2
Property 66147 photo 3
Property 66147 photo 4
Property 66147 photo 5
Property 66147 photo 6
Property 66147 photo 7
Property 66147 photo 8
Property 66147 photo 9
Property 66147 photo 10
Property 66147 photo 11
Property 66147 photo 12
Property 66147 photo 13
Property 66147 photo 14
Property 66147 photo 15
Property 66147 photo 16
Property 66147 photo 17
Property 66147 photo 18
Property 66147 photo 19
Property 66147 photo 20
Property 66147 photo 21
Property 66147 photo 22
Property 66147 photo 23
Property 66147 photo 24
Property 66147 photo 25
Property 66147 photo 26
Property 66147 photo 27
Property 66147 photo 28
Property 66147 photo 29
Property 66147 photo 30
Property 66147 photo 31
Property 66147 photo 32

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 1988
  • Oda sayısı: 4
  • Koşul: Yapım aşamasında
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 1
  • Denize mesafe: 11400 m
  • Havaalanına uzaklık: 85 km

Hizmetler

  • Şömine
  • Depo
  • Access
  • İç merdiven
  • Garaj

Açıklama

Pieria’da satılık 280 metrekare 3 katlı müstakil ev. zemin kat 2 kiler mevcuttur. 1. kat 3 yatak odası, salon, bir mutfak, bir banyo, bir kiler mevcuttur. Loft bir kiler mevcuttur. Müstakil ev ayrıca cephe olarak güneş gören taraftadır Mülk, güzel bir dağ, şehir manzarasına sahiptir..Ayrıca şömine, çim, garaj, kiler bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
89 000 € 635 €/m²
  • Nesne kodu 7350
  • Metrekare 140 m²
  • Rooms 4
Satılık
95 000 € 1266 €/m²
  • Nesne kodu 25927
  • Metrekare 75 m²
  • Denize uzaklık 600 m
Satılık
90 000 € 1000 €/m²
  • Nesne kodu 28977
  • Metrekare 90 m²
  • Rooms 2
Satılık
96 000 € 640 €/m²
  • Nesne kodu 31155
  • Metrekare 150 m²
  • Rooms 4
Satılık
86 000 € 1720 €/m²
  • Nesne kodu 38557
  • Metrekare 50 m²
  • Rooms 2
Satılık
90 000 € 1914 €/m²
  • Nesne kodu 51040
  • Metrekare 47 m²
  • Rooms 2
Satılık
95 000 € 1461 €/m²
  • Nesne kodu 57820
  • Metrekare 65 m²
  • Rooms 3
Satılık
86 000 € 1075 €/m²
  • Nesne kodu 57946
  • Metrekare 80 m²
  • Rooms 2
Satılık
88 000 € 854 €/m²
  • Nesne kodu 66093
  • Metrekare 103 m²
  • Rooms 4

Bülten aboneliği