130 000 €
1300 €/m²
Property 66122 photo 1
Property 66122 photo 2
Property 66122 photo 3
Property 66122 photo 4
Property 66122 photo 5
Property 66122 photo 6
Property 66122 photo 7
Property 66122 photo 8
Property 66122 photo 9
Property 66122 photo 10
Property 66122 photo 11
Property 66122 photo 12
Property 66122 photo 13
Property 66122 photo 14
Property 66122 photo 15
Property 66122 photo 16
Property 66122 photo 17
Property 66122 photo 18
Property 66122 photo 19
Property 66122 photo 20
Property 66122 photo 21
Property 66122 photo 22
Property 66122 photo 23

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 1983
  • Oda sayısı: 4
  • Isıtma: mazot
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Denize mesafe: 11000 m
  • Havaalanına uzaklık: 100 km

Hizmetler

  • Şömine
  • Depo

Açıklama

Pieria’da satılık 100 metrekare 1 katlı müstakil ev. Ev 2 yatak odası, amerikan mutfak, salon, bir banyo, bir kiler mevcuttur. Müstakil ev ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır Mülk, güzel bir dağ, şehir manzarasına sahiptir..Ayrıca güneş enerjisi, şömine, barbekü, ısıtma, kiler bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
130 000 € 637 €/m²
  • Nesne kodu 51877
  • Metrekare 204 m²
  • Rooms 4
Satılık
105 000 € 413 €/m²
  • Nesne kodu 57567
  • Metrekare 254 m²
  • Rooms 8
Satılık
120 000 € 1846 €/m²
  • Nesne kodu 58936
  • Metrekare 65 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
130 000 € 1326 €/m²
  • Nesne kodu 59262
  • Metrekare 98 m²
  • Rooms 3
Satılık
140 000 € 1428 €/m²
  • Nesne kodu 59264
  • Metrekare 98 m²
  • Rooms 3
Satılık
120 000 € 638 €/m²
  • Nesne kodu 60756
  • Metrekare 188 m²
  • Rooms 4
Satılık
190 000 € 2533 €/m²
  • Nesne kodu 60936
  • Metrekare 75 m²
  • Rooms 3
Satılık
118 000 € 1573 €/m²
  • Nesne kodu 62041
  • Metrekare 75 m²
  • Rooms 3
Satılık
180 000 € 614 €/m²
  • Nesne kodu 62683
  • Metrekare 293 m²
  • Rooms 9
Satılık
158 000 € 1128 €/m²
  • Nesne kodu 62850
  • Metrekare 140 m²
  • Rooms 5

Bülten aboneliği