Satılık - Arsa 7600 m² İyonya adalarında

Yunanistan İyon Adaları Korfu Korfu Esperies
450 000 €
59 €/m²
Property 66146 photo 1
Property 66146 photo 2
Property 66146 photo 3
Property 66146 photo 4
Property 66146 photo 5
Property 66146 photo 6
Property 66146 photo 7
Property 66146 photo 8
Property 66146 photo 9
Property 66146 photo 10
Property 66146 photo 11
Property 66146 photo 12
Property 66146 photo 13
Property 66146 photo 14
Property 66146 photo 15
Property 66146 photo 16
Property 66146 photo 17
Property 66146 photo 18
Property 66146 photo 19
Property 66146 photo 20
Property 66146 photo 21
Property 66146 photo 22
Property 66146 photo 23
Property 66146 photo 24
Property 66146 photo 25
Property 66146 photo 26

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 3000 m
  • Havaalanına uzaklık: 38 km

Açıklama

Satılık Arsa 7600 metrekare İyonya adalarında. Şehir planının dışındadır . Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Arsanın imarı bulunmaktadır. Daire ruhsatlı 376 metrekare. Mülk, güzel bir deniz manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
450 000 € 775 €/m²
  • Nesne kodu 5462
  • Metrekare 580 m²
  • Denize uzaklık 30 m
Satılık
500 000 € 90 €/m²
  • Nesne kodu 16935
  • Metrekare 5500 m²
  • Denize uzaklık 30 m
Satılık
650 000 € 38 €/m²
  • Nesne kodu 20960
  • Metrekare 17000 m²
  • Denize uzaklık 20 m
Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 22763
  • Metrekare 17000 m²
  • Denize uzaklık 60 m
Satılık
670 000 € 49 €/m²
  • Nesne kodu 31975
  • Metrekare 13650 m²
  • Denize uzaklık 350 m
Satılık
530 000 € 85 €/m²
  • Nesne kodu 43885
  • Metrekare 6179 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
420 000 € 51 €/m²
  • Nesne kodu 49139
  • Metrekare 8100 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
450 000 € 59 €/m²
  • Nesne kodu 66146
  • Metrekare 7600 m²
  • Denize uzaklık 3000 m

Bülten aboneliği