450 000 €
775 €/m²
Property 5462 photo 1
Property 5462 photo 2
Property 5462 photo 3
Property 5462 photo 4

Ayrıntılar

  • Yapı izni oranı: 1,4
  • Denize mesafe: 30 m
  • Havaalanına uzaklık: 28 km

Açıklama

Satılık Arsa 580 metrekare İyonya adalarında. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 800 metrekare. Mülk, güzel bir deniz manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
450 000 € 775 €/m²
  • Nesne kodu 5462
  • Metrekare 580 m²
  • Denize uzaklık 30 m
Satılık
500 000 € 90 €/m²
  • Nesne kodu 16935
  • Metrekare 5500 m²
  • Denize uzaklık 30 m
Satılık
650 000 € 38 €/m²
  • Nesne kodu 20960
  • Metrekare 17000 m²
  • Denize uzaklık 20 m
Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 22763
  • Metrekare 17000 m²
  • Denize uzaklık 60 m
Satılık
670 000 € 49 €/m²
  • Nesne kodu 31975
  • Metrekare 13650 m²
  • Denize uzaklık 350 m
Satılık
530 000 € 85 €/m²
  • Nesne kodu 43885
  • Metrekare 6179 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
420 000 € 51 €/m²
  • Nesne kodu 49139
  • Metrekare 8100 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
450 000 € 59 €/m²
  • Nesne kodu 66146
  • Metrekare 7600 m²
  • Denize uzaklık 3000 m

Bülten aboneliği