420 000 €
51 €/m²
Property 49139 photo 1
Property 49139 photo 2
Property 49139 photo 3
Property 49139 photo 4
Property 49139 photo 5
Property 49139 photo 6

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 3000 m
  • En yakın şehire uzaklık: 15 km
  • Havaalanına uzaklık: 34 km

Açıklama

Satılık Arsa 8100 metrekare İyonya adalarında. Mülk, muhteşem panoramik bir deniz, dağ manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
450 000 € 775 €/m²
  • Nesne kodu 5462
  • Metrekare 580 m²
  • Denize uzaklık 30 m
Satılık
500 000 € 90 €/m²
  • Nesne kodu 16935
  • Metrekare 5500 m²
  • Denize uzaklık 30 m
Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 18124
  • Metrekare 5000 m²
  • Denize uzaklık 33 m
Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 18125
  • Metrekare 5500 m²
  • Denize uzaklık 650 m
Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 22763
  • Metrekare 17000 m²
  • Denize uzaklık 60 m
Satılık
530 000 € 85 €/m²
  • Nesne kodu 43885
  • Metrekare 6179 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
420 000 € 51 €/m²
  • Nesne kodu 49139
  • Metrekare 8100 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
450 000 € 59 €/m²
  • Nesne kodu 66146
  • Metrekare 7600 m²
  • Denize uzaklık 3000 m

Bülten aboneliği