128 000 €
2133 €/m²
Property 66116 photo 1
Property 66116 photo 2
Property 66116 photo 3
Property 66116 photo 4
Property 66116 photo 5
Property 66116 photo 6
Property 66116 photo 7
Property 66116 photo 8
Property 66116 photo 9
Property 66116 photo 10
Property 66116 photo 11
Property 66116 photo 12
Property 66116 photo 13
Property 66116 photo 14

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 4
  • Yapım Yılı: 1972
  • Yenileme yılı: 2026
  • Oda sayısı: 3
  • Isıtma: doğalgaz
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Denize mesafe: 2800 m
  • Havaalanına uzaklık: 17 km

Hizmetler

  • Çift cam

Açıklama

Selanik’te satılık 60 metrekare daire. Daire 2. katta bulunur, 2. kat 2 yatak odası, salon, bir mutfak, bir duşlu tuvalet mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak köşe taraftadır Mülk, güzel bir şehir manzarasına sahiptir.. Asansörsüz bina.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
110 000 € 1410 €/m²
  • Nesne kodu 4152
  • Metrekare 78 m²
  • Rooms 3
Satılık
176 000 € 2120 €/m²
  • Nesne kodu 8353
  • Metrekare 83 m²
  • Rooms 3
Satılık
150 000 € 3000 €/m²
  • Nesne kodu 20240
  • Metrekare 50 m²
  • Rooms 3
Satılık
170 000 € 1666 €/m²
  • Nesne kodu 34726
  • Metrekare 102 m²
  • Rooms 3
Yatırım Satılık
150 000 € 2631 €/m²
  • Nesne kodu 36627
  • Metrekare 57 m²
  • Rooms 3
Satılık
190 000 € 180 000 € 1714 €/m²
  • Nesne kodu 42975
  • Metrekare 105 m²
  • Rooms 4
Satılık
185 000 € 2803 €/m²
  • Nesne kodu 48570
  • Metrekare 66 m²
  • Rooms 3
Satılık
150 000 € 1363 €/m²
  • Nesne kodu 51308
  • Metrekare 110 m²
  • Denize uzaklık 250 m
Satılık
154 000 € 1925 €/m²
  • Nesne kodu 53289
  • Metrekare 80 m²
  • Rooms 3
Satılık
145 000 € 4833 €/m²
  • Nesne kodu 54442
  • Metrekare 30 m²
  • Rooms 2

Bülten aboneliği