126 000 €
1482 €/m²
Property 65484 photo 1
Property 65484 photo 2
Property 65484 photo 3
Property 65484 photo 4
Property 65484 photo 5
Property 65484 photo 6
Property 65484 photo 7

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 1972
  • Yenileme yılı: 2023
  • Oda sayısı: 4
  • Isıtma: doğalgaz
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 1
  • Denize mesafe: 3000 m
  • Havaalanına uzaklık: 13 km

Hizmetler

  • Depo
  • Access
  • Çift cam

Açıklama

Selanik’te satılık 85 metrekare daire. Daire 3. katta bulunur, 3. kat 3 yatak odası, amerikan mutfak, bir duşlu tuvalet, bir kiler mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır Mülk, güzel bir şehir manzarasına sahiptir..Ayrıca klima, tente, ısıtma, kiler bulunmaktadır. Asansörsüz bina.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
110 000 € 1410 €/m²
  • Nesne kodu 4152
  • Metrekare 78 m²
  • Rooms 3
Satılık
120 000 € 1500 €/m²
  • Nesne kodu 56682
  • Metrekare 80 m²
  • Rooms 4
Yatırım Satılık
105 000 € 1381 €/m²
  • Nesne kodu 57156
  • Metrekare 76 m²
  • Rooms 3
Satılık
115 000 € 1982 €/m²
  • Nesne kodu 57466
  • Metrekare 58 m²
  • Rooms 3
Önerilen Satılık
120 000 € 1500 €/m²
  • Nesne kodu 58260
  • Metrekare 80 m²
  • Rooms 3
Satılık
105 000 € 3620 €/m²
  • Nesne kodu 61890
  • Metrekare 29 m²
  • Rooms 1
Satılık
105 000 € 4200 €/m²
  • Nesne kodu 63397
  • Metrekare 25 m²
  • Rooms 1
Satılık
105 000 € 3181 €/m²
  • Nesne kodu 63909
  • Metrekare 33 m²
  • Rooms 1
Satılık
105 000 € 3500 €/m²
  • Nesne kodu 64658
  • Metrekare 30 m²
  • Rooms 2
Satılık
105 000 € 1500 €/m²
  • Nesne kodu 65508
  • Metrekare 70 m²
  • Rooms 2

Bülten aboneliği