135 000 €
3068 €/m²
Property 65824 photo 1
Property 65824 photo 2
Property 65824 photo 3
Property 65824 photo 4
Property 65824 photo 5
Property 65824 photo 6
Property 65824 photo 7
Property 65824 photo 8
Property 65824 photo 9
Property 65824 photo 10
Property 65824 photo 11
Property 65824 photo 12
Property 65824 photo 13
Property 65824 photo 14
Property 65824 photo 15
Property 65824 photo 16

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 7
  • Yapım Yılı: 1956
  • Yenileme yılı: 2026
  • Oda sayısı: 2
  • Isıtma: doğalgaz
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Denize mesafe: 1400 m
  • Havaalanına uzaklık: 15 km

Hizmetler

  • Asansör
  • Access for people with special needs
  • Çift cam

Açıklama

Selanik’te satılık 44 metrekare daire. Daire 4. katta bulunur, 4. kat bir yatak odası, amerikan mutfak, bir duşlu tuvalet mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak güneş gören taraftadır Mülk, güzel bir şehir manzarasına sahiptir..Ayrıca Mobilyalı, klima, asansör, ısıtma, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
195 000 € 2785 €/m²
  • Nesne kodu 65212
  • Metrekare 70 m²
  • Rooms 4
Satılık
134 000 € 2436 €/m²
  • Nesne kodu 65275
  • Metrekare 55 m²
  • Rooms 2
Satılık
175 000 € 3301 €/m²
  • Nesne kodu 65289
  • Metrekare 53 m²
  • Rooms 2
Satılık
175 000 € 3365 €/m²
  • Nesne kodu 65290
  • Metrekare 52 m²
  • Rooms 2
Önerilen Satılık
137 000 € 2107 €/m²
  • Nesne kodu 65315
  • Metrekare 65 m²
  • Rooms 3
Seçkin Satılık
135 000 € 2500 €/m²
  • Nesne kodu 65327
  • Metrekare 54 m²
  • Rooms 2
Yatırım Satılık
125 000 € 1984 €/m²
  • Nesne kodu 65329
  • Metrekare 63 m²
  • Rooms 3
Önerilen Satılık
172 000 € 4914 €/m²
  • Nesne kodu 65331
  • Metrekare 35 m²
  • Rooms 2
Satılık
138 000 € 3729 €/m²
  • Nesne kodu 65429
  • Metrekare 37 m²
  • Rooms 2
Önerilen Satılık
190 000 € 2714 €/m²
  • Nesne kodu 65433
  • Metrekare 70 m²
  • Rooms 3

Bülten aboneliği