155 000 €
3100 €/m²
Property 66057 photo 1
Property 66057 photo 2
Property 66057 photo 3
Property 66057 photo 4
Property 66057 photo 5
Property 66057 photo 6
Property 66057 photo 7
Property 66057 photo 8
Property 66057 photo 9
Property 66057 photo 10
Property 66057 photo 11
Property 66057 photo 12
Property 66057 photo 13
Property 66057 photo 14
Property 66057 photo 15
Property 66057 photo 16
Property 66057 photo 17
Property 66057 photo 18

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 2
  • Yapım Yılı: 1979
  • Yenileme yılı: 2023
  • Oda sayısı: 3
  • Isıtma: elektrikli
  • Energy Class: Enerji Kimlik Belgesi düzenleniyor
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Denize mesafe: 90 m
  • Havaalanına uzaklık: 11 km

Hizmetler

  • Access
  • Çift cam

Açıklama

Selanik’te satılık 50 metrekare daire. Daire 1. katta bulunur, 1. kat 2 yatak odası, amerikan mutfak, bir duşlu tuvalet mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak güneş gören taraftadır Mülk, güzel bir şehir manzarasına sahiptir..Ayrıca Mobilyalı, klima, ısıtma, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
135 000 € 2812 €/m²
  • Nesne kodu 59129
  • Metrekare 48 m²
  • Rooms 2
Satılık
135 000 € 1776 €/m²
  • Nesne kodu 59674
  • Metrekare 76 m²
  • Rooms 3
Satılık
138 000 € 3631 €/m²
  • Nesne kodu 64629
  • Metrekare 38 m²
  • Rooms 2
Satılık
134 000 € 2436 €/m²
  • Nesne kodu 65275
  • Metrekare 55 m²
  • Rooms 2
Önerilen Satılık
137 000 € 2107 €/m²
  • Nesne kodu 65315
  • Metrekare 65 m²
  • Rooms 3
Seçkin Satılık
135 000 € 2500 €/m²
  • Nesne kodu 65327
  • Metrekare 54 m²
  • Rooms 2
Satılık
132 000 € 2275 €/m²
  • Nesne kodu 65529
  • Metrekare 58 m²
  • Rooms 2
Satılık
135 000 € 4090 €/m²
  • Nesne kodu 65823
  • Metrekare 33 m²
  • Rooms 2
Satılık
135 000 € 3068 €/m²
  • Nesne kodu 65824
  • Metrekare 44 m²
  • Rooms 2

Bülten aboneliği