135 000 €
4091 €/m²
Property 65823 photo 1
Property 65823 photo 2
Property 65823 photo 3
Property 65823 photo 4
Property 65823 photo 5
Property 65823 photo 6
Property 65823 photo 7
Property 65823 photo 8
Property 65823 photo 9
Property 65823 photo 10
Property 65823 photo 11
Property 65823 photo 12
Property 65823 photo 13
Property 65823 photo 14
Property 65823 photo 15
Property 65823 photo 16
Property 65823 photo 17
Property 65823 photo 18
Property 65823 photo 19

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 7
  • Yapım Yılı: 1956
  • Yenileme yılı: 2026
  • Oda sayısı: 2
  • Isıtma: doğalgaz
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Denize mesafe: 1400 m
  • Havaalanına uzaklık: 15 km

Hizmetler

  • Asansör
  • Access for people with special needs
  • Çift cam

Açıklama

Selanik’te satılık 33 metrekare daire. Daire 4. katta bulunur, 4. kat bir yatak odası, amerikan mutfak, bir duşlu tuvalet mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak köşe taraftadır Mülk, güzel bir şehir manzarasına sahiptir..Ayrıca Mobilyalı, klima, asansör, ısıtma, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
180 000 € 2400 €/m²
  • Nesne kodu 64237
  • Metrekare 75 m²
  • Rooms 3
Satılık
200 000 € 3174 €/m²
  • Nesne kodu 64262
  • Metrekare 63 m²
  • Rooms 2
Satılık
185 000 € 3135 €/m²
  • Nesne kodu 64263
  • Metrekare 59 m²
  • Rooms 2
Satılık
193 000 € 3327 €/m²
  • Nesne kodu 64264
  • Metrekare 58 m²
  • Rooms 2
Satılık
165 000 € 3055 €/m²
  • Nesne kodu 64267
  • Metrekare 54 m²
  • Rooms 2
Satılık
165 000 € 3173 €/m²
  • Nesne kodu 64272
  • Metrekare 52 m²
  • Rooms 2
Satılık
200 000 € 3174 €/m²
  • Nesne kodu 64273
  • Metrekare 63 m²
  • Rooms 2
Satılık
166 000 € 2813 €/m²
  • Nesne kodu 64274
  • Metrekare 59 m²
  • Rooms 2

Bülten aboneliği