230 000 €
3239 €/m²
Property 65778 photo 1
Property 65778 photo 2
Property 65778 photo 3
Property 65778 photo 4
Property 65778 photo 5
Property 65778 photo 6
Property 65778 photo 7
Property 65778 photo 8
Property 65778 photo 9
Property 65778 photo 10
Property 65778 photo 11
Property 65778 photo 12
Property 65778 photo 13
Property 65778 photo 14
Property 65778 photo 15
Property 65778 photo 16
Property 65778 photo 17
Property 65778 photo 18
Property 65778 photo 19
Property 65778 photo 20
Property 65778 photo 21
Property 65778 photo 22

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 2012
  • Oda sayısı: 3
  • Isıtma: doğalgaz
  • Energy Class: D
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Denize mesafe: 9200 m
  • Havaalanına uzaklık: 36 km

Hizmetler

  • Parking
  • Asansör
  • Depo
  • Çift cam

Açıklama

Atina’da satılık 71 metrekare daire. Daire 1. katta bulunur, 1. kat 2 yatak odası, amerikan mutfak, bir banyo, bir kiler mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır Mülk, güzel bir şehir manzarasına sahiptir..Ayrıca güneş enerjisi, otopark, asansör, kiler bulunmaktadır.

---------------------------------------------

🏡 Satılık 71 m² Daire | Ano Patisia, Atina

Ano Patisia’nın merkezinde, ISAP metro istasyonuna sadece 3 dakika yürüme mesafesinde, 71 m² büyüklüğünde aydınlık ve kullanışlı bir daire satışa sunulmuştur. Aileler, öğrenciler ve yatırımcılar için idealdir.

📐 Temel Özellikler

  • Alan: 71 m²
  • Kat: 1. kat
  • Yatak odası: 2
  • Banyo: 1
  • Yapım yılı: 2012
  • Enerji sınıfı: D
  • Cephe: Ön cephe

🛋️ Plan & İç Mekân

Daire ferah ve aydınlık yaşam alanlarına sahip olup, hem oturum hem de kiralama veya ofis kullanımı için uygundur.

📍 Konum & Ulaşım

  • 🚉 ISAP istasyonuna 3 dakika
  • 🏥 Sağlık merkezinin yanında
  • 🛒 Büyük süpermarket ile bitişik
  • 🏫 Okullara çok yakın
  • 🛣️ Ana yollara ve Attiki Odos’a kolay erişim

Satılık
335 000 € 4785 €/m²
  • Nesne kodu 52421
  • Metrekare 70 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
260 000 € 4482 €/m²
  • Nesne kodu 52456
  • Metrekare 58 m²
  • Denize uzaklık 3200 m
Satılık
275 000 € 3089 €/m²
  • Nesne kodu 52946
  • Metrekare 89 m²
  • Rooms 4
Satılık
265 000 € 140 000 € 1609 €/m²
  • Nesne kodu 53081
  • Metrekare 87 m²
  • Rooms 3
Satılık
240 000 € 2857 €/m²
  • Nesne kodu 53233
  • Metrekare 84 m²
  • Rooms 3
Satılık
247 000 € 3012 €/m²
  • Nesne kodu 53235
  • Metrekare 82 m²
  • Rooms 3
Satılık
200 000 € 1769 €/m²
  • Nesne kodu 53236
  • Metrekare 113 m²
  • Rooms 3
Satılık
250 000 € 3048 €/m²
  • Nesne kodu 53244
  • Metrekare 82 m²
  • Rooms 3
Satılık
260 000 € 3333 €/m²
  • Nesne kodu 53317
  • Metrekare 78 m²
  • Rooms 3
Satılık
210 000 € 205 000 € 2562 €/m²
  • Nesne kodu 54495
  • Metrekare 80 m²
  • Rooms 3

Bülten aboneliği