228 000 €
2171 €/m²
Property 65827 photo 1
Property 65827 photo 2
Property 65827 photo 3
Property 65827 photo 4
Property 65827 photo 5
Property 65827 photo 6
Property 65827 photo 7
Property 65827 photo 8
Property 65827 photo 9
Property 65827 photo 10

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 3
  • Yapım Yılı: 2005
  • Oda sayısı: 4
  • Isıtma: mazot
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Denize mesafe: 4000 m
  • Havaalanına uzaklık: 5 km

Hizmetler

  • Depo
  • Access
  • Çift cam

Açıklama

Selanik’te satılık 105 metrekare daire. Daire zemin katta bulunur, zemin kat 3 yatak odası, amerikan mutfak, bir banyo, bir tuvalet mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır Mülk, muhteşem panoramik bir manzaraya sahiptir..Ayrıca güneş enerjisi, klima, tente, bahçe, barbekü, ısıtma, kiler bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
215 000 € 2945 €/m²
  • Nesne kodu 60056
  • Metrekare 73 m²
  • Rooms 3
Satılık
250 000 € 1724 €/m²
  • Nesne kodu 60737
  • Metrekare 145 m²
  • Rooms 4
Satılık
240 000 € 3934 €/m²
  • Nesne kodu 62278
  • Metrekare 61 m²
  • Rooms 2
Satılık
215 000 € 3524 €/m²
  • Nesne kodu 62453
  • Metrekare 61 m²
  • Rooms 3
Satılık
225 000 € 1800 €/m²
  • Nesne kodu 62767
  • Metrekare 125 m²
  • Rooms 3
Satılık
215 000 € 3257 €/m²
  • Nesne kodu 62892
  • Metrekare 66 m²
  • Rooms 3
Satılık
220 000 € 4000 €/m²
  • Nesne kodu 62913
  • Metrekare 55 m²
  • Rooms 2
Satılık
250 000 € 4629 €/m²
  • Nesne kodu 63905
  • Metrekare 54 m²
  • Denize uzaklık 800 m
Satılık
240 000 € 2285 €/m²
  • Nesne kodu 63941
  • Metrekare 105 m²
  • Rooms 3

Bülten aboneliği