Property 64756 photo 1
Property 64756 photo 2

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 8
  • Yapım Yılı: 2027
  • Oda sayısı: 2
  • Isıtma: doğalgaz
  • Koşul: Yapım aşamasında
  • Energy Class: A+
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Denize mesafe: 800 m
  • Havaalanına uzaklık: 20 km

Hizmetler

  • Parking
  • Asansör
  • Access
  • Çift cam

Açıklama

Selanik’te satılık 58 metrekare daire. Daire 4. katta bulunur, 4. kat bir yatak odası, amerikan mutfak, bir duşlu tuvalet mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır .Ayrıca otopark, asansör, ısıtma, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
185 000 € 2642 €/m²
  • Nesne kodu 59246
  • Metrekare 70 m²
  • Rooms 3
Satılık
182 000 € 1654 €/m²
  • Nesne kodu 59340
  • Metrekare 110 m²
  • Rooms 4
Satılık
176 000 € 2022 €/m²
  • Nesne kodu 59872
  • Metrekare 87 m²
  • Rooms 3
Satılık
179 000 € 2057 €/m²
  • Nesne kodu 59874
  • Metrekare 87 m²
  • Rooms 3
Satılık
185 000 € 3189 €/m²
  • Nesne kodu 59881
  • Metrekare 58 m²
  • Rooms 2
Satılık
185 000 € 3189 €/m²
  • Nesne kodu 59884
  • Metrekare 58 m²
  • Rooms 2
Satılık
182 000 € 1895 €/m²
  • Nesne kodu 59890
  • Metrekare 96 m²
  • Rooms 4
Satılık
173 000 € 2337 €/m²
  • Nesne kodu 60995
  • Metrekare 74 m²
  • Rooms 3
Satılık
175 000 € 3181 €/m²
  • Nesne kodu 61716
  • Metrekare 55 m²
  • Rooms 2
Satılık
173 000 € 4552 €/m²
  • Nesne kodu 62011
  • Metrekare 38 m²
  • Rooms 2

Bülten aboneliği