Property 64264 photo 1
Property 64264 photo 2
Property 64264 photo 3

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 8
  • Yapım Yılı: 2027
  • Oda sayısı: 2
  • Isıtma: doğalgaz
  • Koşul: Yapım aşamasında
  • Energy Class: A+
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Denize mesafe: 800 m
  • Havaalanına uzaklık: 20 km

Hizmetler

  • Parking
  • Asansör
  • Access
  • Çift cam

Açıklama

Selanik’te satılık 58 metrekare daire. Daire 1. katta bulunur, 1. kat bir yatak odası, amerikan mutfak, bir duşlu tuvalet mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .Ayrıca otopark, asansör, ısıtma, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
265 000 € 4416 €/m²
  • Nesne kodu 65758
  • Metrekare 60 m²
  • Rooms 2
Satılık
225 000 € 3688 €/m²
  • Nesne kodu 65759
  • Metrekare 61 m²
  • Rooms 2
Satılık
227 000 € 3847 €/m²
  • Nesne kodu 65760
  • Metrekare 59 m²
  • Rooms 2
Satılık
270 000 € 3857 €/m²
  • Nesne kodu 65761
  • Metrekare 70 m²
  • Rooms 2
Satılık
250 000 € 3846 €/m²
  • Nesne kodu 65762
  • Metrekare 65 m²
  • Rooms 2
Satılık
270 000 € 4821 €/m²
  • Nesne kodu 65763
  • Metrekare 56 m²
  • Rooms 2
Satılık
228 000 € 2171 €/m²
  • Nesne kodu 65827
  • Metrekare 105 m²
  • Rooms 4
Satılık
217 000 € 2047 €/m²
  • Nesne kodu 65855
  • Metrekare 106 m²
  • Rooms 3
Önerilen Satılık
265 000 € 3630 €/m²
  • Nesne kodu 65900
  • Metrekare 73 m²
  • Rooms 3
Satılık
158 000 € 6076 €/m²
  • Nesne kodu 65924
  • Metrekare 26 m²
  • Rooms 1

Bülten aboneliği