600 000 €
42 €/m²
Property 65816 photo 1
Property 65816 photo 2
Property 65816 photo 3
Property 65816 photo 4
Property 65816 photo 5
Property 65816 photo 6
Property 65816 photo 7
Property 65816 photo 8
Property 65816 photo 9
Property 65816 photo 10
Property 65816 photo 11

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 1800 m
  • En yakın şehire uzaklık: 2 km
  • Havaalanına uzaklık: 62 km

Açıklama

Satılık Arsa 14000 metrekare Girit’te. Şehir planının dışındadır . Mülk, güzel bir dağ, şehir, orman manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
800 000 € 98 €/m²
  • Nesne kodu 12083
  • Metrekare 8100 m²
  • Denize uzaklık 5100 m
Satılık
800 000 € 102 €/m²
  • Nesne kodu 13174
  • Metrekare 7800 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
880 000 € 1760 €/m²
  • Nesne kodu 18950
  • Metrekare 500 m²
  • Denize uzaklık 200 m
Satılık
640 000 € 89 €/m²
  • Nesne kodu 63552
  • Metrekare 7142 m²
  • Denize uzaklık 3700 m
Satılık
640 000 € 74 €/m²
  • Nesne kodu 63745
  • Metrekare 8608 m²
  • Denize uzaklık 1150 m
Satılık
747 000 € 640 000 € 26 €/m²
  • Nesne kodu 63904
  • Metrekare 24000 m²
  • Denize uzaklık 450 m
Satılık
590 000 € 93 €/m²
  • Nesne kodu 65038
  • Metrekare 6300 m²
  • Denize uzaklık 1100 m
Satılık
600 000 € 649 €/m²
  • Nesne kodu 65156
  • Metrekare 924 m²
  • Denize uzaklık 170 m
Satılık
660 000 € 53 €/m²
  • Nesne kodu 65423
  • Metrekare 12329 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
600 000 € 42 €/m²
  • Nesne kodu 65816
  • Metrekare 14000 m²
  • Denize uzaklık 1800 m

Bülten aboneliği