Satılık - Müstakil ev 96 m² Atina’da

Yunanistan Attica Atina - Doğu Artemida Artemida
190 000 €
1979 €/m²
Property 65776 photo 1
Property 65776 photo 2
Property 65776 photo 3
Property 65776 photo 4
Property 65776 photo 5
Property 65776 photo 6
Property 65776 photo 7
Property 65776 photo 8
Property 65776 photo 9
Property 65776 photo 10
Property 65776 photo 11
Property 65776 photo 12
Property 65776 photo 13
Property 65776 photo 14
Property 65776 photo 15
Property 65776 photo 16
Property 65776 photo 17
Property 65776 photo 18
Property 65776 photo 19
Property 65776 photo 20
Property 65776 photo 21
Property 65776 photo 22
Property 65776 photo 23
Property 65776 photo 24
Property 65776 photo 25
Property 65776 photo 26
Property 65776 photo 27

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 1980
  • Yenileme yılı: 2025
  • Oda sayısı: 3
  • Isıtma: elektrikli
  • Energy Class: C
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Denize mesafe: 1100 m
  • Havaalanına uzaklık: 11 km

Hizmetler

  • Parking
  • Şömine
  • Depo
  • Çift cam

Açıklama

Atina’da satılık 96 metrekare 2 katlı müstakil ev. zemin kat bir yatak odası, bir kiler mevcuttur. Semi-first floor bir yatak odası, amerikan mutfak, bir duşlu tuvalet mevcuttur. Müstakil ev ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır .Ayrıca güneş enerjisi, şömine, klima, otopark, bahçe, ısıtma, alarm sistemi, kiler bulunmaktadır.

-----------------------------------------------------------------

Satılık: Artemida bölgesinde, denize sadece 1,1 km ve havaalanına 11 km mesafede, 285 m² arsa üzerinde 96 m² büyüklüğünde tamamen yenilenmiş müstakil ev.

1980 yılında inşa edilen yapı, 2025 yılında yüksek kaliteli malzemelerle baştan sona yenilenmiştir.

Giriş Katı (60 m²)

Aydınlık ve kullanışlı yaşam alanı; enerji tasarruflu şömineli salon, yeni üst segment beyaz eşyalarla (Neff & Bosch) donatılmış mutfak, bir yatak odası ve modern banyodan oluşmaktadır.

Alt Kat (36 m²)

16 m² oda ve 20 m² depodan oluşan bağımsız alan; misafir, iş veya yatırım amaçlı kullanım için idealdir.

Dış Alanlar

Özel bahçe, yeni çevre duvarı, dış kapılar ve açık otopark alanı bulunmaktadır. Yarı açık alanlar ek kullanım imkânı sunar.

Ek Özellikler:

  • Yeni elektrik ve su tesisatı
  • Tam ısı yalıtımı
  • Elektrikli panjurlu alüminyum doğramalar ve sineklikler
  • Güneş enerjili su ısıtıcı
  • Çelik kapı
  • Laminat ve seramik zeminler
  • Alarm ve kamera sistemi altyapısı
  • Evcil hayvan dostu

Taşınmaya hazır olan bu mülk, hem yaşam hem yatırım için mükemmel bir seçenektir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
260 000 € 3250 €/m²
  • Nesne kodu 4375
  • Metrekare 80 m²
  • Rooms 3
Satılık
260 000 € 3466 €/m²
  • Nesne kodu 39591
  • Metrekare 75 m²
  • Denize uzaklık 900 m
Satılık
180 000 € 1104 €/m²
  • Nesne kodu 42134
  • Metrekare 163 m²
  • Rooms 5
Satılık
215 000 € 3161 €/m²
  • Nesne kodu 56454
  • Metrekare 68 m²
  • Rooms 3
Satılık
250 000 € 2747 €/m²
  • Nesne kodu 57285
  • Metrekare 91 m²
  • Rooms 3
Satılık
235 000 € 2350 €/m²
  • Nesne kodu 64239
  • Metrekare 100 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
190 000 € 1979 €/m²
  • Nesne kodu 65776
  • Metrekare 96 m²
  • Rooms 3

Bülten aboneliği