235 000 €
2350 €/m²
Property 64239 photo 1
Property 64239 photo 2

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 1980
  • Koşul: Eski inşaat
  • Denize mesafe: 500 m
  • Havaalanına uzaklık: 18 km

Hizmetler

  • Parking
  • Şömine
  • Tatil evi
  • Yenileme ihtiyacı

Açıklama

Atina’da satılık 100 metrekare 0 katlı müstakil ev. Müstakil ev ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır Mülk, güzel bir şehir manzarasına sahiptir..Ayrıca şömine, otopark, bahçe, bulunmaktadır.

✨ 100 m² Müstakil Ev, 165 m² Arsa – Asyrmatos, Aliantos (Vari – Varkiza)

Avantajlı bir konumda, Varkiza Plajı’na sadece 500 metre mesafede, 165 m² arsa üzerinde inşa edilmiş 100 m² müstakil ev satışa sunulmaktadır. Ev yenileme gerektiriyor ve yeni sahibine ihtiyaçlarına ve zevkine göre şekillendirme imkanı sunuyor.

Düzenleme şu şekildedir:

  • Şömineli oturma ve yemek odası
  • 1 yatak odası
  • 1 banyo (duş/WC)
  • Fonksiyonel yaşam alanları

📍 Evin Özellikleri:

  • Toplam konut alanı: 100 m²
  • Arsa büyüklüğü: 165 m²
  • Özel otopark
  • Şömine
  • Eski yapı – Yenileme gerektiriyor

En büyük avantajı konumudur; Atina Rivierası’nın en gözde bölgelerinden birinde, denize kolay erişim, huzurlu bir çevre ve yatırım potansiyeli sunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
260 000 € 3250 €/m²
  • Nesne kodu 4375
  • Metrekare 80 m²
  • Rooms 3
Satılık
260 000 € 3466 €/m²
  • Nesne kodu 39591
  • Metrekare 75 m²
  • Denize uzaklık 900 m
Satılık
215 000 € 3161 €/m²
  • Nesne kodu 56454
  • Metrekare 68 m²
  • Rooms 3
Satılık
250 000 € 2747 €/m²
  • Nesne kodu 57285
  • Metrekare 91 m²
  • Rooms 3
Satılık
320 000 € 2038 €/m²
  • Nesne kodu 60171
  • Metrekare 157 m²
  • Rooms 4
Satılık
235 000 € 2350 €/m²
  • Nesne kodu 64239
  • Metrekare 100 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
190 000 € 1979 €/m²
  • Nesne kodu 65776
  • Metrekare 96 m²
  • Rooms 3

Bülten aboneliği