260 000 €
3250 €/m²
Property 4375 photo 1
Property 4375 photo 2
Property 4375 photo 3
Property 4375 photo 4
Property 4375 photo 5
Property 4375 photo 6

Ayrıntılar

  • Yenileme yılı: 2015
  • Oda sayısı: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Denize mesafe: 4500 m
  • Havaalanına uzaklık: 16 km

Hizmetler

  • Parking
  • Depo

Açıklama

Atina’da satılık 80 metrekare 1 katlı müstakil ev. Ev 2 yatak odası, salon, bir mutfak, bir banyo mevcuttur. Müstakil ev ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .Ayrıca Mobilyalı, güneş enerjisi, klima, otopark, kiler bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
260 000 € 3250 €/m²
  • Nesne kodu 4375
  • Metrekare 80 m²
  • Rooms 3
Satılık
370 000 € 6166 €/m²
  • Nesne kodu 23011
  • Metrekare 60 m²
  • Rooms 4
Satılık
380 000 € 3800 €/m²
  • Nesne kodu 24310
  • Metrekare 100 m²
  • Rooms 3
Satılık
350 000 € 3846 €/m²
  • Nesne kodu 37583
  • Metrekare 91 m²
  • Rooms 3
Satılık
260 000 € 3466 €/m²
  • Nesne kodu 39591
  • Metrekare 75 m²
  • Denize uzaklık 900 m
Satılık
215 000 € 3161 €/m²
  • Nesne kodu 56454
  • Metrekare 68 m²
  • Rooms 3
Satılık
250 000 € 2747 €/m²
  • Nesne kodu 57285
  • Metrekare 91 m²
  • Rooms 3
Satılık
370 000 € 4352 €/m²
  • Nesne kodu 59775
  • Metrekare 85 m²
  • Rooms 3
Satılık
320 000 € 2038 €/m²
  • Nesne kodu 60171
  • Metrekare 157 m²
  • Rooms 4

Bülten aboneliği