Satılık - Müstakil ev 124 m² Girit’te

Yunanistan Girit Kandiye Gouves Anopoli Belediyesi
85 000 €
685 €/m²
Property 65674 photo 1
Property 65674 photo 2
Property 65674 photo 3
Property 65674 photo 4
Property 65674 photo 5
Property 65674 photo 6
Property 65674 photo 7
Property 65674 photo 8
Property 65674 photo 9
Property 65674 photo 10
Property 65674 photo 11
Property 65674 photo 12
Property 65674 photo 13
Property 65674 photo 14
Property 65674 photo 15
Property 65674 photo 16
Property 65674 photo 17
Property 65674 photo 18
Property 65674 photo 19
Property 65674 photo 20
Property 65674 photo 21

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 1985
  • Oda sayısı: 3
  • Koşul: Eski inşaat
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Denize mesafe: 5600 m
  • Havaalanına uzaklık: 13 km

Hizmetler

  • Parking
  • Depo
  • Çift cam
  • Yenileme ihtiyacı
  • Garaj

Açıklama

Girit’te satılık 124 metrekare 1 katlı müstakil ev. Ev 2 yatak odası, salon, bir mutfak, bir yemek odası, bir banyo, bir tuvalet mevcuttur. Müstakil ev ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır .Ayrıca güneş enerjisi, otopark, garaj, kiler bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
75 000 € 59 000 € 694 €/m²
  • Nesne kodu 31330
  • Metrekare 85 m²
  • Denize uzaklık 12300 m
Satılık
70 000 € 341 €/m²
  • Nesne kodu 64088
  • Metrekare 205 m²
  • Denize uzaklık 1750 m
Satılık
86 000 € 934 €/m²
  • Nesne kodu 57035
  • Metrekare 92 m²
  • Denize uzaklık 9900 m
Satılık
90 000 € 900 €/m²
  • Nesne kodu 54635
  • Metrekare 100 m²
  • Denize uzaklık 7000 m
Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 16747
  • Metrekare 160 m²
  • Denize uzaklık 3700 m
Satılık
107 000 € 713 €/m²
  • Nesne kodu 51867
  • Metrekare 150 m²
  • Denize uzaklık 1500 m

Bülten aboneliği