695 000 €
5697 €/m²
Property 65652 photo 1
Property 65652 photo 2
Property 65652 photo 3
Property 65652 photo 4
Property 65652 photo 5
Property 65652 photo 6
Property 65652 photo 7
Property 65652 photo 8
Property 65652 photo 9
Property 65652 photo 10
Property 65652 photo 11
Property 65652 photo 12
Property 65652 photo 13
Property 65652 photo 14
Property 65652 photo 15
Property 65652 photo 16
Property 65652 photo 17
Property 65652 photo 18
Property 65652 photo 19
Property 65652 photo 20
Property 65652 photo 21

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 2000
  • Yenileme yılı: 2026
  • Oda sayısı: 4
  • Isıtma: mazot
  • Energy Class: B
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Denize mesafe: 1900 m
  • Havaalanına uzaklık: 30 km

Hizmetler

  • Parking
  • Asansör
  • Şömine
  • Depo
  • Çift cam

Açıklama

Atina’da satılık 122 metrekare daire. Daire 1. katta bulunur, 1. kat 3 yatak odası, amerikan mutfak, bir duşlu tuvalet, bir tuvalet mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır .Ayrıca güneş enerjisi, şömine, klima, tente, otopark, asansör, ısıtma, alarm sistemi, kiler bulunmaktadır.

-----------------------------------------------------------------------------------------

Yukarı Glifada’da 122 m² Lüks Yenilenmiş Daire – Değerli Bir Yatırım Fırsatı

Atina Rivierası’nın en prestijli ve hızla gelişen bölgelerinden biri olan Yukarı Glifada’da, 122 m² büyüklüğünde zarif bir daire satışa sunulmaktadır. Bina 2000 yılında inşa edilmiş olup daire 2026 yılında tamamen yenilenmiştir.

Çift cepheli planı sayesinde daire gün boyunca bol doğal ışık almakta ve ferah bir yaşam alanı sunmaktadır.

İç mekân; şömineli geniş bir salon ve yemek alanı, üç konforlu yatak odası, bir banyo ve ek bir misafir WC’den oluşmaktadır.

Yüksek kaliteli özellikler arasında parke ve seramik zeminler, alüminyum pencere doğramaları, bireysel sistemli mazotlu ısıtma, klima, güneş enerjili su ısıtıcısı, çelik güvenlik kapısı, alarm sistemi ve tente bulunmaktadır.

Ek avantajlar arasında iki özel otopark alanı, 16 m² depo ve bahçe erişimi yer almaktadır. Daire ayrıca yeni ankastre elektrikli cihazlarla teslim edilmektedir.

Gayrimenkul denize yalnızca 1,9 km ve Atina Uluslararası Havalimanı’na yaklaşık 30 km mesafede olup alışveriş, restoran ve yaşam olanaklarına kolay erişim sunmaktadır.

Hem konforlu yaşam hem de Atina Rivierası’nın hızla büyüyen emlak piyasasında güçlü bir yatırım fırsatı sunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
615 000 € 6988 €/m²
  • Nesne kodu 65342
  • Metrekare 88 m²
  • Rooms 3
Satılık
597 000 € 2926 €/m²
  • Nesne kodu 50958
  • Metrekare 204 m²
  • Denize uzaklık 14000 m
Satılık
580 000 € 4461 €/m²
  • Nesne kodu 65669
  • Metrekare 130 m²
  • Rooms 4
Satılık
735 000 € 6621 €/m²
  • Nesne kodu 64242
  • Metrekare 111 m²
  • Rooms 4
Satılık
850 000 € 6296 €/m²
  • Nesne kodu 58341
  • Metrekare 135 m²
  • Rooms 4
Satılık
900 000 € 10843 €/m²
  • Nesne kodu 64234
  • Metrekare 83 m²
  • Rooms 3
Satılık
855 000 € 7008 €/m²
  • Nesne kodu 64945
  • Metrekare 122 m²
  • Rooms 4
Satılık
705 000 € 5507 €/m²
  • Nesne kodu 65052
  • Metrekare 128 m²
  • Rooms 4

Bülten aboneliği