735 000 €
6622 €/m²
Property 64242 photo 1
Property 64242 photo 2
Property 64242 photo 3
Property 64242 photo 4
Property 64242 photo 5
Property 64242 photo 6
Property 64242 photo 7
Property 64242 photo 8
Property 64242 photo 9
Property 64242 photo 10

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 2024
  • Oda sayısı: 4
  • Isıtma: elektrikli
  • Koşul: Yapım aşamasında
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • Denize mesafe: 2500 m
  • Havaalanına uzaklık: 24 km

Açıklama

Atina’da satılık 111 metrekare daire. Daire 4. katta bulunur, 4. kat 3 yatak odası, amerikan mutfak, 2 duşlu tuvalet, bir tuvalet mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır Mülk, güzel bir şehir manzarasına sahiptir..Ayrıca güneş enerjisi, şömine, klima, yüzme havuzu, bahçe, çim, asansör, garaj, ısıtma, alarm sistemi, kiler bulunmaktadır.

✨ Modern 111 m² Yeni Kat Dairesi Özel Havuzlu – Ano Glyfada

Yeşillikler içinde sakin bir bölgede, Ano Glyfada’da yer alan etkileyici 4. kat tam kat dairesi satışa sunulmuştur. Dairenin büyüklüğü 111 m² olup, teslim tarihi 2025 yılı sonudur.

Daire, minimalist tasarımı, modern mimarisi, geniş açıklıkları ve ergonomik planlaması ile öne çıkmakta, bol doğal ışık ve ferahlık sunmaktadır.

🔹 Ana Özellikler

  • Toplam alan: 111 m²
  • Kat: 4. (Tam kat dairesi)
  • Yatak odası: 3 (2’si ebeveyn)
  • Banyo: 2 + WC
  • Açık plan mutfaklı salon–yemek odası
  • Özel yüzme havuzu
  • Otoparklı ve depolu yeraltı garajı

🏡 İç Özellikler

  • Meşe parke zemin
  • Asma klozetler
  • Isı yalıtımlı alüminyum doğrama, çift cam securit
  • Yüksek kaliteli parke döşeme
  • Minimalist ve lüks malzemelerle tasarım

🔥 Isıtma & Enerji

  • Enerji sınıfı: A+
  • Isı pompası ile bağımsız yerden ısıtma
  • Klima
  • Güneş enerjili su ısıtıcısı
  • 10 cm dış cephe ısı yalıtımı

📍 Konum

Ano Glyfada, yeşil ve sakin yaşam ortamını, toplu taşıma, okullar ve Glyfada alışveriş merkezine kolay erişim ile birleştirir. Hem yaşam hem yatırım için mükemmel bir tercihtir, yüksek yeniden satış değeri garanti eder.

Teslim: 2025 Sonu

Konum

Benzer öğeler

Satılık
600 000 € 2500 €/m²
  • Nesne kodu 50894
  • Metrekare 240 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
614 000 € 6395 €/m²
  • Nesne kodu 65339
  • Metrekare 96 m²
  • Rooms 3
Satılık
630 000 € 5478 €/m²
  • Nesne kodu 65195
  • Metrekare 115 m²
  • Rooms 4
Satılık
735 000 € 6621 €/m²
  • Nesne kodu 64242
  • Metrekare 111 m²
  • Rooms 4
Satılık
910 000 € 7459 €/m²
  • Nesne kodu 64957
  • Metrekare 122 m²
  • Rooms 4
Satılık
780 000 € 6782 €/m²
  • Nesne kodu 64890
  • Metrekare 115 m²
  • Rooms 4
Satılık
950 000 € 5757 €/m²
  • Nesne kodu 52988
  • Metrekare 165 m²
  • Rooms 4
Satılık
930 000 € 4673 €/m²
  • Nesne kodu 64685
  • Metrekare 199 m²
  • Rooms 5
Satılık
615 000 € 6988 €/m²
  • Nesne kodu 65342
  • Metrekare 88 m²
  • Rooms 3
Satılık
850 000 € 6692 €/m²
  • Nesne kodu 58091
  • Metrekare 127 m²
  • Rooms 3

Bülten aboneliği