315 000 €
4200 €/m²
Property 65578 photo 1
Property 65578 photo 2
Property 65578 photo 3
Property 65578 photo 4
Property 65578 photo 5
Property 65578 photo 6
Property 65578 photo 7
Property 65578 photo 8
Property 65578 photo 9
Property 65578 photo 10
Property 65578 photo 11
Property 65578 photo 12
Property 65578 photo 13

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 1978
  • Yenileme yılı: 2020
  • Oda sayısı: 3
  • Isıtma: elektrikli
  • Energy Class: D
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Denize mesafe: 200 m
  • Havaalanına uzaklık: 22 km

Hizmetler

  • Parking
  • Asansör
  • Çift cam

Açıklama

Atina’da satılık 75 metrekare daire. Daire 2. katta bulunur, 2. kat 2 yatak odası, salon, bir mutfak, bir duşlu tuvalet mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır Mülk, güzel bir deniz manzarasına sahiptir..Ayrıca Mobilyalı, klima, tente, otopark, bahçe, asansör, ısıtma, bulunmaktadır.

------------------------------------------------------------------------

75 m² Daire | Vari – Varkiza | €315.000

Denize sadece 200 metre mesafede, merkezi meydana ve toplu ulaşıma yakın konumda bulunan aydınlık ve ferah 75 m² daire satıştadır. Yatırım veya oturum için idealdir.

  1. katta yer almakta olup 1978 yapımıdır ve 2020 yılında yenilenmiştir. Enerji sınıfı D’dir. Atina Uluslararası Havalimanı’na 22 km uzaklıktadır.

Plan

  • Mermer zeminli geniş salon
  • Ayrı mutfak
  • 2 yatak odası
  • 1 banyo

Dış Alan

Geniş tenteli balkonlar, yeşil alan ve deniz manzarası. Ortak bahçe ve pilotis otopark mevcuttur.

Ek Özellikler

  • Deniz manzarası
  • Klima
  • Bireysel elektrikli ısıtma
  • Üç fazlı gece elektriği
  • Çelik kapı
  • Alüminyum doğrama ve sineklik
  • 15/3/2026’dan itibaren müsait

Konum

Benzer öğeler

Satılık
420 000 € 7241 €/m²
  • Nesne kodu 65475
  • Metrekare 58 m²
  • Rooms 3
Satılık
285 000 € 9500 €/m²
  • Nesne kodu 65482
  • Metrekare 30 m²
  • Rooms 2
Satılık
255 000 € 4180 €/m²
  • Nesne kodu 65116
  • Metrekare 61 m²
  • Rooms 3
Satılık
385 000 € 4010 €/m²
  • Nesne kodu 65230
  • Metrekare 96 m²
  • Rooms 3
Satılık
270 000 € 6750 €/m²
  • Nesne kodu 65348
  • Metrekare 40 m²
  • Rooms 2
Satılık
431 000 € 5192 €/m²
  • Nesne kodu 65223
  • Metrekare 83 m²
  • Rooms 3
Satılık
280 500 € 6841 €/m²
  • Nesne kodu 63011
  • Metrekare 41 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Satılık
270 000 € 6585 €/m²
  • Nesne kodu 65352
  • Metrekare 41 m²
  • Rooms 2
Satılık
270 000 € 4090 €/m²
  • Nesne kodu 66016
  • Metrekare 66 m²
  • Rooms 3
Satılık
320 000 € 3265 €/m²
  • Nesne kodu 65250
  • Metrekare 98 m²
  • Rooms 3

Bülten aboneliği