18 nesneleri 2 sayfa

Satılık
220 000 € 190 000 € 237 €/m²
  • Nesne kodu 3684
  • Metrekare 800 m²
  • Denize uzaklık 400 m
Satılık
350 000 € 5833 €/m²
  • Nesne kodu 7799
  • Metrekare 60 m²
  • Rooms 2
Satılık
680 000 € 8000 €/m²
  • Nesne kodu 16614
  • Metrekare 85 m²
  • Rooms 5
Satılık
700 000 € 660 000 € 2400 €/m²
  • Nesne kodu 21536
  • Metrekare 275 m²
  • Rooms 6
Satılık
1 400 000 € 7000 €/m²
  • Nesne kodu 21834
  • Metrekare 200 m²
  • Rooms 5
Satılık
600 000 € 2390 €/m²
  • Nesne kodu 23310
  • Metrekare 251 m²
  • Rooms 6
Satılık
1 350 000 € 6338 €/m²
  • Nesne kodu 31147
  • Metrekare 213 m²
  • Rooms 5
Satılık
1 300 000 € 2888 €/m²
  • Nesne kodu 38758
  • Metrekare 450 m²
  • Rooms 7
Satılık
400 000 € 360 000 € 4390 €/m²
  • Nesne kodu 51027
  • Metrekare 82 m²
  • Rooms 3
Satılık
400 000 € 4705 €/m²
  • Nesne kodu 54390
  • Metrekare 85 m²
  • Rooms 4
Satılık
470 000 € 420 000 € 6000 €/m²
  • Nesne kodu 60453
  • Metrekare 70 m²
  • Rooms 2
Satılık
290 000 € 4833 €/m²
  • Nesne kodu 63487
  • Metrekare 60 m²
  • Rooms 3
Satılık
305 000 € 4841 €/m²
  • Nesne kodu 63704
  • Metrekare 63 m²
  • Rooms 2
Satılık
1 200 000 € 8219 €/m²
  • Nesne kodu 64180
  • Metrekare 146 m²
  • Rooms 5
Satılık
1 700 000 € 7834 €/m²
  • Nesne kodu 64181
  • Metrekare 217 m²
  • Rooms 5

Yunanistan, Varkiza’da Gayrimenkul

Varkiza, Atina Rivierası’ndaki en gözde bölgelerden biridir; şehir merkezine kolay erişimle birlikte sakin bir sahil yaşam tarzını sunar. Atina’ya yalnızca 25–30 dakika uzaklıkta ve uluslararası havalimanına kısa bir sürüş mesafesinde yer alan Varkiza; kumlu plajlar, modern olanaklar ve güvenli, aile dostu bir ortamın benzersiz bir karışımını sunar.

Varkiza’da Neden Gayrimenkul Almalı?

Varkiza’daki gayrimenkuller hem sürekli yaşam hem de yatırım için idealdir. Bölge; temiz, düzenli plajları, alçak yapılaşması ve yeşil alanlarıyla tanınır; bu da ferah ve açık bir atmosfer yaratır. Aynı zamanda süpermarketler, okullar, spor tesisleri, kafeler, restoranlar ve günlük tüm hizmetler yürüme mesafesindedir.

Varkiza’daki mülk fiyatları güçlü yerel ve uluslararası talep ile desteklenmektedir. Alıcıları özellikle şunlar çekmektedir:

  • Denize yakınlık ve düzenli plaj kulüpleri
  • Glyfada, Vouliagmeni ve merkezi Atina’ya kısa mesafe
  • Modern altyapı, marinalar ve sahil yürüyüş yolu
  • İyi uzun vadeli değer artışı potansiyeliyle istikrarlı piyasa

Varkiza’da Mülk Türleri

Varkiza gayrimenkul piyasası geniş bir konut seçkisi sunar. Şunları bulacaksınız:

  • Balkonlu ve deniz manzaralı modern daireler
  • Plaja yakın site/maisonette’ler ve şehir evleri
  • Özel bahçeli ve havuzlu lüks villalar
  • Otopark ve depolama alanı bulunan yeni inşaat projeleri

Birçok mülk kısa dönemli kiralamalara uygundur; bu da Varkiza’yı turizmden gelir elde etmek isteyen ve iş seyahatinde olan yatırımcılar için cazip hale getirir.