320 000 €
3265 €/m²
Property 65250 photo 1
Property 65250 photo 2
Property 65250 photo 3
Property 65250 photo 4
Property 65250 photo 5
Property 65250 photo 6
Property 65250 photo 7
Property 65250 photo 8
Property 65250 photo 9
Property 65250 photo 10
Property 65250 photo 11
Property 65250 photo 12
Property 65250 photo 13
Property 65250 photo 14
Property 65250 photo 15
Property 65250 photo 16
Property 65250 photo 17
Property 65250 photo 18
Property 65250 photo 19
Property 65250 photo 20
Property 65250 photo 21
Property 65250 photo 22

Ayrıntılar

  • Kat: 4. kat
  • Yapım Yılı: 1974
  • Yenileme yılı: 2024
  • Oda sayısı: 3
  • Konaklama: 98
  • Isıtma: doğalgaz
  • Type of flooring: tiles, wood
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Denize mesafe: 8000 m
  • Havaalanına uzaklık: 36 km

Hizmetler

  • Parking
  • Asansör
  • Depo

Açıklama

Atina’da satılık 98 metrekare daire. Daire 3. katta bulunur, 3. kat 2 yatak odası, salon, bir mutfak, bir yemek odası, bir duşlu tuvalet, bir tuvalet, bir kiler mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır Mülk, muhteşem panoramik bir şehir manzarasına sahiptir..Ayrıca Mobilyalı, güneş enerjisi, klima, tente, otopark, asansör, ısıtma, kiler bulunmaktadır. Gayrimenkulde çatı bahçesi vardır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
400 000 € 3278 €/m²
  • Nesne kodu 65026
  • Metrekare 122 m²
  • Rooms 4
Satılık
285 000 € 4014 €/m²
  • Nesne kodu 65118
  • Metrekare 71 m²
  • Rooms 3
Satılık
270 000 € 9310 €/m²
  • Nesne kodu 65350
  • Metrekare 29 m²
  • Rooms 2
Satılık
360 000 € 3600 €/m²
  • Nesne kodu 66063
  • Metrekare 100 m²
  • Rooms 4
Satılık
263 000 € 5977 €/m²
  • Nesne kodu 65216
  • Metrekare 44 m²
  • Rooms 2
Satılık
452 000 € 5445 €/m²
  • Nesne kodu 65224
  • Metrekare 83 m²
  • Rooms 3
Satılık
290 000 € 6170 €/m²
  • Nesne kodu 65358
  • Metrekare 47 m²
  • Rooms 2
Satılık
275 000 € 6111 €/m²
  • Nesne kodu 65812
  • Metrekare 45 m²
  • Rooms 2
Satılık
270 000 € 6923 €/m²
  • Nesne kodu 65354
  • Metrekare 39 m²
  • Rooms 2
Satılık
307 600 € 6990 €/m²
  • Nesne kodu 63014
  • Metrekare 44 m²
  • Denize uzaklık 10000 m

Bülten aboneliği