120 000 € 99 000 €
1320 €/m²
Property 65523 photo 1
Property 65523 photo 2
Property 65523 photo 3
Property 65523 photo 4
Property 65523 photo 5
Property 65523 photo 6
Property 65523 photo 7
Property 65523 photo 8
Property 65523 photo 9
Property 65523 photo 10
Property 65523 photo 11
Property 65523 photo 12
Property 65523 photo 13
Property 65523 photo 14
Property 65523 photo 15
Property 65523 photo 16
Property 65523 photo 17
Property 65523 photo 18
Property 65523 photo 19
Property 65523 photo 20
Property 65523 photo 21
Property 65523 photo 22
Property 65523 photo 23
Property 65523 photo 24

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 1978
  • Oda sayısı: 3
  • Isıtma: mazot
  • Koşul: Eski inşaat
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Denize mesafe: 2200 m
  • Havaalanına uzaklık: 6 km

Hizmetler

  • Depo
  • Yenileme ihtiyacı

Açıklama

Girit’te satılık 75 metrekare daire. Daire Semi-first floor bulunur, Semi-first floor 2 yatak odası, salon, bir mutfak, bir yemek odası, bir banyo, bir kiler mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır .

Konum

Benzer öğeler

Satılık
130 000 € 100 000 € 1333 €/m²
  • Nesne kodu 37180
  • Metrekare 75 m²
  • Rooms 3
Satılık
140 000 € 135 000 € 843 €/m²
  • Nesne kodu 43109
  • Metrekare 160 m²
  • Rooms 6
Satılık
135 000 € 1626 €/m²
  • Nesne kodu 43155
  • Metrekare 83 m²
  • Rooms 4
Satılık
156 000 € 1950 €/m²
  • Nesne kodu 61395
  • Metrekare 80 m²
  • Rooms 3
Satılık
177 000 € 176 035 € 4632 €/m²
  • Nesne kodu 61859
  • Metrekare 38 m²
  • Rooms 2
Satılık
166 000 € 5030 €/m²
  • Nesne kodu 61898
  • Metrekare 33 m²
  • Rooms 2
Satılık
150 000 € 2000 €/m²
  • Nesne kodu 62902
  • Metrekare 75 m²
  • Rooms 3
Satılık
120 000 € 99 000 € 1320 €/m²
  • Nesne kodu 65523
  • Metrekare 75 m²
  • Rooms 3

Bülten aboneliği