Rented
Property 65504 photo 1
Property 65504 photo 2
Property 65504 photo 3
Property 65504 photo 4
Property 65504 photo 5
Property 65504 photo 6
Property 65504 photo 7
Property 65504 photo 8

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 2
  • Yapım Yılı: 2025
  • Oda sayısı: 3
  • Isıtma: doğalgaz
  • Energy Class: A
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Denize mesafe: 80 m
  • Havaalanına uzaklık: 12 km

Hizmetler

  • Parking
  • Asansör
  • Access
  • Çift cam
  • İç merdiven

Açıklama

Selanik’te kiralık 70 metrekare duplex. Duplex 2 oluşmaktadır, 2. kat bir yatak odası, amerikan mutfak, bir duşlu tuvalet mevcuttur. Loft bir yatak odası, bir duşlu tuvalet mevcuttur. Dubleks ayrıca cephe olarak güneş gören taraftadır Mülk, güzel bir şehir manzarasına sahiptir..Ayrıca Mobilyalı, güneş enerjisi, klima, otopark, asansör, ısıtma, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
440 000 € 3606 €/m²
  • Nesne kodu 57552
  • Metrekare 122 m²
  • Rooms 4
Satılık
800 000 € 3539 €/m²
  • Nesne kodu 57553
  • Metrekare 226 m²
  • Rooms 5
Satılık
155 000 € 2214 €/m²
  • Nesne kodu 58251
  • Metrekare 70 m²
  • Rooms 2
Satılık
650 000 € 3066 €/m²
  • Nesne kodu 58924
  • Metrekare 212 m²
  • Rooms 5
Satılık
730 000 € 3560 €/m²
  • Nesne kodu 59239
  • Metrekare 205 m²
  • Rooms 4
Satılık
220 000 € 2857 €/m²
  • Nesne kodu 59816
  • Metrekare 77 m²
  • Rooms 2
Satılık
179 000 € 1845 €/m²
  • Nesne kodu 59893
  • Metrekare 97 m²
  • Rooms 3
Satılık
205 000 € 2113 €/m²
  • Nesne kodu 59894
  • Metrekare 97 m²
  • Rooms 3
Satılık
205 000 € 2113 €/m²
  • Nesne kodu 60003
  • Metrekare 97 m²
  • Rooms 3
Satılık
450 000 € 3040 €/m²
  • Nesne kodu 60441
  • Metrekare 148 m²
  • Rooms 3

Bülten aboneliği