173 000 €
1730 €/m²
Property 65783 photo 1
Property 65783 photo 2
Property 65783 photo 3
Property 65783 photo 4
Property 65783 photo 5
Property 65783 photo 6
Property 65783 photo 7
Property 65783 photo 8
Property 65783 photo 9
Property 65783 photo 10
Property 65783 photo 11
Property 65783 photo 12
Property 65783 photo 13
Property 65783 photo 14
Property 65783 photo 15
Property 65783 photo 16
Property 65783 photo 17

Ayrıntılar

  • Yenileme yılı: 2021
  • Oda sayısı: 3
  • Isıtma: doğalgaz
  • Energy Class: A
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Denize mesafe: 250 m
  • Havaalanına uzaklık: 15 km

Hizmetler

  • Access
  • Çift cam
  • İç merdiven

Açıklama

Selanik’te satılık 100 metrekare duplex. Duplex 2 oluşmaktadır, zemin kat 2 yatak odası, salon, bir duşlu tuvalet mevcuttur. Dubleks ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır .Ayrıca Mobilyalı, klima, ısıtma, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
155 000 € 2214 €/m²
  • Nesne kodu 58251
  • Metrekare 70 m²
  • Rooms 2
Satılık
220 000 € 2857 €/m²
  • Nesne kodu 59816
  • Metrekare 77 m²
  • Rooms 2
Satılık
179 000 € 1845 €/m²
  • Nesne kodu 59893
  • Metrekare 97 m²
  • Rooms 3
Satılık
205 000 € 2113 €/m²
  • Nesne kodu 59894
  • Metrekare 97 m²
  • Rooms 3
Satılık
205 000 € 2113 €/m²
  • Nesne kodu 60003
  • Metrekare 97 m²
  • Rooms 3
Satılık
210 000 € 1166 €/m²
  • Nesne kodu 61737
  • Metrekare 180 m²
  • Rooms 5
Satılık
185 000 € 2176 €/m²
  • Nesne kodu 62260
  • Metrekare 85 m²
  • Rooms 3
Satılık
179 000 € 2632 €/m²
  • Nesne kodu 64171
  • Metrekare 68 m²
  • Rooms 3
Satılık
170 000 € 944 €/m²
  • Nesne kodu 65951
  • Metrekare 180 m²
  • Rooms 3

Bülten aboneliği