Property 60832 photo 1
Property 60832 photo 2
Property 60832 photo 3
Property 60832 photo 4
Property 60832 photo 5
Property 60832 photo 6
Property 60832 photo 7
Property 60832 photo 8
Property 60832 photo 9
Property 60832 photo 10
Property 60832 photo 11
Property 60832 photo 12
Property 60832 photo 13
Property 60832 photo 14
Property 60832 photo 15
Property 60832 photo 16
Property 60832 photo 17
Property 60832 photo 18
Property 60832 photo 19
Property 60832 photo 20
Property 60832 photo 21
Property 60832 photo 22

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 6
  • Yapım Yılı: 2024
  • Oda sayısı: 4
  • Isıtma: diğer
  • Energy Class: A+
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Denize mesafe: 250 m
  • Havaalanına uzaklık: 10 km

Açıklama

Selanik’te satılık 127 metrekare duplex. Duplex 2 oluşmaktadır, 4. kat bir yatak odası, salon, bir mutfak, bir duşlu tuvalet mevcuttur. 5. kat 2 yatak odası, bir banyo mevcuttur. Dubleks ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır .Ayrıca şömine, otopark, asansör, garaj, ısıtma, kiler bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
210 000 € 1166 €/m²
  • Nesne kodu 61737
  • Metrekare 180 m²
  • Rooms 5
Satılık
185 000 € 2176 €/m²
  • Nesne kodu 62260
  • Metrekare 85 m²
  • Rooms 3
Satılık
355 000 € 2320 €/m²
  • Nesne kodu 62358
  • Metrekare 153 m²
  • Rooms 5
Satılık
135 000 € 2700 €/m²
  • Nesne kodu 63135
  • Metrekare 50 m²
  • Rooms 2
Satılık
660 000 € 2869 €/m²
  • Nesne kodu 63138
  • Metrekare 230 m²
  • Denize uzaklık 2700 m
Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 63439
  • Metrekare 138 m²
  • Rooms 4
Satılık
420 000 € 3442 €/m²
  • Nesne kodu 63515
  • Metrekare 122 m²
  • Rooms 4
Satılık
179 000 € 2632 €/m²
  • Nesne kodu 64171
  • Metrekare 68 m²
  • Rooms 3
Satılık
350 000 € 3571 €/m²
  • Nesne kodu 64652
  • Metrekare 98 m²
  • Rooms 4
Satılık
465 000 € 4266 €/m²
  • Nesne kodu 64954
  • Metrekare 109 m²
  • Rooms 3

Bülten aboneliği