Satılık - Müstakil ev 200 m² Pieria’da

Yunanistan Makedonya Pieria Korinolar Koukkos
78 000 €
390 €/m²
Property 65501 photo 1
Property 65501 photo 2
Property 65501 photo 3
Property 65501 photo 4
Property 65501 photo 5
Property 65501 photo 6
Property 65501 photo 7
Property 65501 photo 8
Property 65501 photo 9
Property 65501 photo 10
Property 65501 photo 11
Property 65501 photo 12
Property 65501 photo 13
Property 65501 photo 14
Property 65501 photo 15
Property 65501 photo 16
Property 65501 photo 17
Property 65501 photo 18
Property 65501 photo 19
Property 65501 photo 20
Property 65501 photo 21
Property 65501 photo 22
Property 65501 photo 23
Property 65501 photo 24
Property 65501 photo 25
Property 65501 photo 26
Property 65501 photo 27
Property 65501 photo 28
Property 65501 photo 29
Property 65501 photo 30
Property 65501 photo 31
Property 65501 photo 32
Property 65501 photo 33

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 1985
  • Yenileme yılı: 2020
  • Oda sayısı: 4
  • Isıtma: mazot
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 1
  • Denize mesafe: 13000 m
  • En yakın şehire uzaklık: 19 km
  • Havaalanına uzaklık: 95 km

Hizmetler

  • Parking
  • Depo
  • Access
  • Çift cam
  • Tatil evi

Açıklama

Pieria’da satılık 200 metrekare 2 katlı müstakil ev. Yarı bodrum katı 4 kiler mevcuttur. zemin kat 3 yatak odası, salon, bir mutfak, bir yemek odası, bir duşlu tuvalet mevcuttur. Müstakil ev ayrıca cephe olarak güneş gören taraftadır Mülk, muhteşem panoramik bir dağ manzarasına sahiptir..Ayrıca Mobilyalı, güneş enerjisi, klima, otopark, bahçe, çim, barbekü, ısıtma, kiler bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
115 000 € 1437 €/m²
  • Nesne kodu 3881
  • Metrekare 80 m²
  • Rooms 4
Satılık
89 000 € 635 €/m²
  • Nesne kodu 7350
  • Metrekare 140 m²
  • Rooms 4
Satılık
76 000 € 760 €/m²
  • Nesne kodu 12074
  • Metrekare 100 m²
  • Denize uzaklık 3500 m
Satılık
70 000 € 388 €/m²
  • Nesne kodu 21560
  • Metrekare 180 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
95 000 € 1266 €/m²
  • Nesne kodu 25927
  • Metrekare 75 m²
  • Denize uzaklık 600 m
Satılık
90 000 € 1000 €/m²
  • Nesne kodu 28977
  • Metrekare 90 m²
  • Rooms 2
Satılık
75 000 € 681 €/m²
  • Nesne kodu 30855
  • Metrekare 110 m²
  • Rooms 6
Satılık
79 000 € 718 €/m²
  • Nesne kodu 30946
  • Metrekare 110 m²
  • Rooms 4
Satılık
96 000 € 640 €/m²
  • Nesne kodu 31155
  • Metrekare 150 m²
  • Rooms 4
Satılık
86 000 € 1720 €/m²
  • Nesne kodu 38557
  • Metrekare 50 m²
  • Rooms 2

Bülten aboneliği