140 000 €
132 €/m²
Property 65485 photo 1
Property 65485 photo 2
Property 65485 photo 3
Property 65485 photo 4
Property 65485 photo 5
Property 65485 photo 6

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 2000 m
  • En yakın şehire uzaklık: 2 km
  • Havaalanına uzaklık: 21 km

Açıklama

Satılık çit Arsa 1060 metrekare Girit’te. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 400 metrekare. Mülk, güzel bir dağ, şehir manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
171 000 € 16 €/m²
  • Nesne kodu 23656
  • Metrekare 10270 m²
  • Denize uzaklık 400 m
Satılık
160 000 € 55 €/m²
  • Nesne kodu 23673
  • Metrekare 2864 m²
  • Denize uzaklık 700 m
Satılık
203 000 € 507 €/m²
  • Nesne kodu 23678
  • Metrekare 400 m²
  • Denize uzaklık 1200 m
Satılık
160 000 € 320 €/m²
  • Nesne kodu 23900
  • Metrekare 500 m²
  • Rooms 7
Satılık
120 000 € 27 €/m²
  • Nesne kodu 25272
  • Metrekare 4300 m²
  • Denize uzaklık 1600 m
Satılık
130 000 € 118 000 € 19 €/m²
  • Nesne kodu 25405
  • Metrekare 6000 m²
  • Denize uzaklık 7300 m
Satılık
150 000 € 140 000 € 254 €/m²
  • Nesne kodu 26693
  • Metrekare 550 m²
  • Denize uzaklık 400 m
Satılık
185 000 € 45 €/m²
  • Nesne kodu 26788
  • Metrekare 4086 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
160 000 € 457 €/m²
  • Nesne kodu 26890
  • Metrekare 350 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
180 000 € 89 €/m²
  • Nesne kodu 26975
  • Metrekare 2010 m²
  • Denize uzaklık 2400 m

Bülten aboneliği