50 000 €
51 €/m²
Property 65478 photo 1
Property 65478 photo 2
Property 65478 photo 3
Property 65478 photo 4
Property 65478 photo 5

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 2000 m
  • Havaalanına uzaklık: 110 km

Açıklama

Satılık Arsa 963 metrekare Pieria’da. Şehir planının bir parçasıdır. Daire ruhsatlı 57 metrekare. Mülk, muhteşem panoramik bir deniz, dağ manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
65 000 € 91 €/m²
  • Nesne kodu 56884
  • Metrekare 713 m²
  • Denize uzaklık 3500 m
Satılık
65 000 € 162 €/m²
  • Nesne kodu 57173
  • Metrekare 400 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
67 000 € 35 €/m²
  • Nesne kodu 57394
  • Metrekare 1894 m²
  • Denize uzaklık 9000 m
Satılık
60 000 € 98 €/m²
  • Nesne kodu 57899
  • Metrekare 612 m²
  • Denize uzaklık 150 m
Satılık
60 000 € 226 €/m²
  • Nesne kodu 57936
  • Metrekare 265 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
60 000 € 17 €/m²
  • Nesne kodu 58016
  • Metrekare 3500 m²
  • Denize uzaklık 700 m
Satılık
65 000 € 196 €/m²
  • Nesne kodu 58544
  • Metrekare 330 m²
  • Denize uzaklık 9500 m
Satılık
60 000 € 43 €/m²
  • Nesne kodu 58933
  • Metrekare 1393 m²
  • Denize uzaklık 350 m
Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 59037
  • Metrekare 742 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
70 000 € 264 €/m²
  • Nesne kodu 59052
  • Metrekare 265 m²
  • Denize uzaklık 900 m

Bülten aboneliği