55 000 €
100 €/m²
Property 66042 photo 1
Property 66042 photo 2
Property 66042 photo 3

Ayrıntılar

  • Yapı izni oranı: 0,6
  • Denize mesafe: 3000 m
  • Havaalanına uzaklık: 120 km

Açıklama

Satılık çit Arsa 545 metrekare Pieria’da. Şehir planının bir parçasıdır. Arsanın imarı bulunmaktadır. Daire ruhsatlı 327 metrekare. Mülk, muhteşem panoramik bir dağ manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
80 000 € 100 €/m²
  • Nesne kodu 50736
  • Metrekare 800 m²
  • Denize uzaklık 4500 m
Satılık
60 000 € 270 €/m²
  • Nesne kodu 51577
  • Metrekare 222 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
45 000 € 46 €/m²
  • Nesne kodu 51598
  • Metrekare 975 m²
  • Denize uzaklık 7500 m
Satılık
60 000 € 3 €/m²
  • Nesne kodu 51599
  • Metrekare 19704 m²
  • Denize uzaklık 7500 m
Satılık
66 000 € 100 €/m²
  • Nesne kodu 51924
  • Metrekare 660 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
65 000 € 52 €/m²
  • Nesne kodu 52475
  • Metrekare 1250 m²
  • Denize uzaklık 800 m
Satılık
60 000 € 294 €/m²
  • Nesne kodu 52483
  • Metrekare 204 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
65 000 € 59 €/m²
  • Nesne kodu 52572
  • Metrekare 1100 m²
  • Denize uzaklık 6500 m
Satılık
75 000 € 125 €/m²
  • Nesne kodu 52587
  • Metrekare 600 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
75 000 € 125 €/m²
  • Nesne kodu 52588
  • Metrekare 600 m²
  • Denize uzaklık 8000 m

Bülten aboneliği