560 000 €
8000 €/m²
Property 53010 photo 1
Property 53010 photo 2
Property 53010 photo 3
Property 53010 photo 4
Property 53010 photo 5
Property 53010 photo 6
Property 53010 photo 7
Property 53010 photo 8
Property 53010 photo 9

Ayrıntılar

  • Yenileme yılı: 2015
  • Oda sayısı: 3
  • Isıtma: mazot
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Denize mesafe: 130 m
  • Havaalanına uzaklık: 20 km

Hizmetler

  • Asansör
  • Şömine
  • Depo
  • Çift cam
  • Tatil evi

Açıklama

Atina’da satılık 70 metrekare daire. Daire 1. katta bulunur, 1. kat 2 yatak odası, amerikan mutfak, bir duşlu tuvalet, bir kiler mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır .Ayrıca şömine, klima, asansör, ısıtma, kiler bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
550 000 € 6111 €/m²
  • Nesne kodu 41930
  • Metrekare 90 m²
  • Rooms 3
Satılık
624 500 € 6643 €/m²
  • Nesne kodu 65338
  • Metrekare 94 m²
  • Rooms 3
Satılık
650 000 € 4642 €/m²
  • Nesne kodu 56370
  • Metrekare 140 m²
  • Rooms 3
Satılık
630 000 € 5478 €/m²
  • Nesne kodu 65195
  • Metrekare 115 m²
  • Rooms 4
Satılık
580 000 € 6170 €/m²
  • Nesne kodu 36378
  • Metrekare 94 m²
  • Rooms 4
Satılık
600 000 € 2500 €/m²
  • Nesne kodu 50894
  • Metrekare 240 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
750 000 € 6198 €/m²
  • Nesne kodu 65769
  • Metrekare 121 m²
  • Rooms 4
Satılık
485 000 € 4619 €/m²
  • Nesne kodu 66050
  • Metrekare 105 m²
  • Rooms 4
Satılık
473 000 € 4876 €/m²
  • Nesne kodu 56590
  • Metrekare 97 m²
  • Rooms 3

Bülten aboneliği