Satılık - Daire 102 m² Atina’da

Yunanistan Attica Atina - Güney Voula Dili
896 000 €
8784 €/m²
Property 56037 photo 1
Property 56037 photo 2
Property 56037 photo 3
Property 56037 photo 4
Property 56037 photo 5
Property 56037 photo 6
Property 56037 photo 7
Property 56037 photo 8
Property 56037 photo 9
Property 56037 photo 10

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 2024
  • Oda sayısı: 3
  • Isıtma: diğer
  • Koşul: Yapım aşamasında
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 3
  • Denize mesafe: 250 m
  • Havaalanına uzaklık: 21 km

Açıklama

Atina’da satılık 102 metrekare daire. Daire 2. katta bulunur, 2. kat 2 yatak odası, amerikan mutfak, 2 banyo, bir tuvalet mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır Mülk, güzel bir şehir manzarasına sahiptir..Ayrıca güneş enerjisi, klima, otopark, asansör, garaj, ısıtma, alarm sistemi, kiler bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
800 000 € 4571 €/m²
  • Nesne kodu 34147
  • Metrekare 175 m²
  • Rooms 4
Satılık
800 000 € 6250 €/m²
  • Nesne kodu 36714
  • Metrekare 128 m²
  • Rooms 4
Satılık
800 000 € 6896 €/m²
  • Nesne kodu 36956
  • Metrekare 116 m²
  • Rooms 4
Satılık
800 000 € 1975 €/m²
  • Nesne kodu 52316
  • Metrekare 405 m²
  • Denize uzaklık 7000 m
Satılık
850 000 € 6692 €/m²
  • Nesne kodu 58091
  • Metrekare 127 m²
  • Rooms 3
Satılık
780 000 € 6782 €/m²
  • Nesne kodu 64890
  • Metrekare 115 m²
  • Rooms 4
Satılık
840 000 € 6315 €/m²
  • Nesne kodu 65020
  • Metrekare 133 m²
  • Rooms 4
Satılık
765 000 € 6270 €/m²
  • Nesne kodu 65770
  • Metrekare 122 m²
  • Rooms 4
Satılık
780 000 € 6393 €/m²
  • Nesne kodu 65771
  • Metrekare 122 m²
  • Rooms 4

Bülten aboneliği