190 000 €
185 €/m²
Property 65447 photo 1
Property 65447 photo 2
Property 65447 photo 3
Property 65447 photo 4

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 700 m
  • Havaalanına uzaklık: 27 km

Açıklama

Satılık Arsa 1022 metrekare Girit’te. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Arsanın imarı bulunmaktadır. Mülk, muhteşem panoramik bir dağ, şehir, orman manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
192 000 € 24 €/m²
  • Nesne kodu 46924
  • Metrekare 8000 m²
  • Denize uzaklık 2900 m
Satılık
180 000 € 85 €/m²
  • Nesne kodu 47000
  • Metrekare 2100 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
188 000 € 128 000 € 256 €/m²
  • Nesne kodu 47196
  • Metrekare 500 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
200 000 € 93 €/m²
  • Nesne kodu 50156
  • Metrekare 2150 m²
  • Denize uzaklık 650 m
Satılık
195 000 € 21 €/m²
  • Nesne kodu 50406
  • Metrekare 9068 m²
  • Denize uzaklık 250 m
Satılık
200 000 € 40 €/m²
  • Nesne kodu 50672
  • Metrekare 5000 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
200 000 € 35 €/m²
  • Nesne kodu 51006
  • Metrekare 5600 m²
  • Denize uzaklık 480 m
Satılık
200 000 € 86 €/m²
  • Nesne kodu 51207
  • Metrekare 2300 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
171 000 € 14 €/m²
  • Nesne kodu 52109
  • Metrekare 12178 m²
  • Denize uzaklık 1117 m
Satılık
180 000 € 160 000 € 44 €/m²
  • Nesne kodu 52232
  • Metrekare 3592 m²
  • Denize uzaklık 1700 m

Bülten aboneliği