200 000 €
2857 €/m²
Property 65440 photo 1
Property 65440 photo 2
Property 65440 photo 3

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 1982
  • Isıtma: diğer
  • WCs: 1
  • Denize mesafe: 100 m
  • Havaalanına uzaklık: 6 km

Hizmetler

  • Depo
  • Access
  • Çift cam

Açıklama

Selanik’te satılık iş amaçlı 70 metrekare. Ticari alan 1 kattan oluşmaktadır. Ticari mülk ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır Mülk, muhteşem panoramik bir deniz manzarasına sahiptir..Ayrıca kiler bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Yatırım Satılık
165 000 € 1650 €/m²
  • Nesne kodu 35190
  • Metrekare 100 m²
  • Denize uzaklık 1200 m
Yatırım Satılık
170 000 € 2537 €/m²
  • Nesne kodu 43700
  • Metrekare 67 m²
  • Denize uzaklık 450 m
Satılık
235 000 € 1146 €/m²
  • Nesne kodu 50990
  • Metrekare 205 m²
  • Denize uzaklık 800 m
Satılık
270 000 € 692 €/m²
  • Nesne kodu 52304
  • Metrekare 390 m²
  • Denize uzaklık 2300 m
Satılık
180 000 € 2250 €/m²
  • Nesne kodu 57337
  • Metrekare 80 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
228 000 € 2257 €/m²
  • Nesne kodu 58889
  • Metrekare 101 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
170 000 € 1478 €/m²
  • Nesne kodu 60555
  • Metrekare 115 m²
  • Denize uzaklık 200 m
Satılık
213 000 € 865 €/m²
  • Nesne kodu 61101
  • Metrekare 246 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
220 000 € 3235 €/m²
  • Nesne kodu 63743
  • Metrekare 68 m²
  • Denize uzaklık 600 m

Bülten aboneliği