500 000 €
3788 €/m²
Property 65439 photo 1
Property 65439 photo 2
Property 65439 photo 3
Property 65439 photo 4
Property 65439 photo 5
Property 65439 photo 6
Property 65439 photo 7
Property 65439 photo 8
Property 65439 photo 9
Property 65439 photo 10
Property 65439 photo 11
Property 65439 photo 12
Property 65439 photo 13
Property 65439 photo 14
Property 65439 photo 15
Property 65439 photo 16
Property 65439 photo 17
Property 65439 photo 18
Property 65439 photo 19
Property 65439 photo 20
Property 65439 photo 21
Property 65439 photo 22
Property 65439 photo 23
Property 65439 photo 24
Property 65439 photo 25
Property 65439 photo 26
Property 65439 photo 27
Property 65439 photo 28
Property 65439 photo 29
Property 65439 photo 30
Property 65439 photo 31

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 2
  • Yapım Yılı: 2026
  • Oda sayısı: 3
  • Isıtma: ısıtma pompası
  • Koşul: Yapım aşamasında
  • Energy Class: A+
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Denize mesafe: 13000 m
  • Havaalanına uzaklık: 12 km

Hizmetler

  • Parking
  • Asansör
  • Şömine
  • Depo
  • Çift cam

Açıklama

Atina’da satılık 132 metrekare mezonet. Mezonet 2 oluşmaktadır, 1. kat 2 yatak odası, bir duşlu tuvalet mevcuttur. Loft amerikan mutfak, bir tuvalet mevcuttur. Mezonet ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır Mülk, muhteşem panoramik bir dağ manzarasına sahiptir..Ayrıca güneş enerjisi, şömine, klima, otopark, asansör, ısıtma, kiler bulunmaktadır.

------------------------------------------------------------------------

Geniş Dubleks + Çatı Katı – 132 m² | Fiyat: 500.000€

2 Park Yeri | Depo | Güneş Enerjili Su Isıtıcı | Isı Pompası | Şömine | Teslim 01/2027

Konum: Marathon Caddesi’ne direkt erişim. Yeni metro hattı (yapım aşamasında), denize 20’, Eleftherios Venizelos Havalimanı’na 18’, Atina şehir merkezine 30’. Kalıcı konut veya yatırım için ideal.

Yatak Odası 1 – Calm Suite: Sakin, otel havasında, düşük yatak, sıcak nötr tonlar. Açık meşe zemin & yatak, mat açık gri duvarlar, beyaz keten + haki nevresim. Banyo: beyaz mermer, bej/altın damarlar, girişte ahşap zemin. LED dolap ışığı, tavan spotları, siyah sarkıt ışıklar. Anahtar özellikler: platform yatak, nötr palet, LED’li cam dolap, balkon & banyoya doğrudan erişim.

Yatak Odası 2 – Urban Study Room: Parlak, şehir tarzı, genç/konuk odası, çalışma ve balkon bağlantısına vurgu. Açık meşe zemin, meşe/nötr dolap, koyu mavi yatak, doğal toprak tonları, asılı masa. Anahtar özellikler: yatak odası-balkon bağlantısı, büyük dolap, doğal ışık & gölge oyunu.

Çatı Katı – 2. Kat: Açık yaşam & yemek alanı, düşük oturma grupları, doğal tonlar, lounge & yemek bölgeleri, terasa büyük açıklıklar. Dış balkon: gömme jakuzi, şezlonglar, BBQ, ahşap zemin, günbatımı ışığı, resort hissi. Mutfak: kompakt, köşe düzen, siyah mermer görünümlü tezgah, beyaz lavabo, ahşap bar & tabureler, doğrudan balkon bağlantısı.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
734 000 € 5518 €/m²
  • Nesne kodu 57987
  • Metrekare 133 m²
  • Rooms 5
Satılık
657 000 € 5429 €/m²
  • Nesne kodu 57988
  • Metrekare 121 m²
  • Rooms 5
Satılık
652 000 € 5525 €/m²
  • Nesne kodu 57989
  • Metrekare 118 m²
  • Rooms 3
Satılık
590 000 € 5130 €/m²
  • Nesne kodu 58910
  • Metrekare 115 m²
  • Rooms 4
Satılık
590 000 € 4469 €/m²
  • Nesne kodu 58915
  • Metrekare 132 m²
  • Rooms 4
Satılık
710 000 € 5634 €/m²
  • Nesne kodu 58916
  • Metrekare 126 m²
  • Rooms 4
Satılık
680 000 € 4963 €/m²
  • Nesne kodu 58917
  • Metrekare 137 m²
  • Rooms 5
Satılık
620 000 € 6078 €/m²
  • Nesne kodu 59294
  • Metrekare 102 m²
  • Rooms 4
Satılık
535 000 € 4083 €/m²
  • Nesne kodu 60110
  • Metrekare 131 m²
  • Rooms 4
Satılık
480 000 € 2758 €/m²
  • Nesne kodu 61447
  • Metrekare 174 m²
  • Rooms 6

Bülten aboneliği