Property 65340 photo 1
Property 65340 photo 2
Property 65340 photo 3
Property 65340 photo 4
Property 65340 photo 5
Property 65340 photo 6
Property 65340 photo 7
Property 65340 photo 8
Property 65340 photo 9
Property 65340 photo 10
Property 65340 photo 11

Ayrıntılar

  • Kat: 2. kat
  • Yapım Yılı: 2025
  • Oda sayısı: 3
  • Konaklama: 82
  • Isıtma: elektrikli
  • Koşul: Yapım aşamasında
  • Type of flooring: tiles, wood
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Denize mesafe: 1900 m
  • Havaalanına uzaklık: 26 km

Hizmetler

  • Asansör
  • Depo
  • Access for people with special needs
  • Uydu TV
  • Golden Visa

Açıklama

Atina’da satılık 82 metrekare daire. Daire 1. katta bulunur, 1. kat 2 yatak odası, amerikan mutfak, bir banyo, bir tuvalet, bir kiler mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır .Ayrıca güneş enerjisi, klima, tente, asansör, ısıtma, alarm sistemi, kiler bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
587 500 € 6994 €/m²
  • Nesne kodu 65341
  • Metrekare 84 m²
  • Rooms 3
Satılık
630 000 € 5478 €/m²
  • Nesne kodu 65195
  • Metrekare 115 m²
  • Rooms 4
Satılık
596 000 € 6850 €/m²
  • Nesne kodu 65343
  • Metrekare 87 m²
  • Rooms 3
Satılık
550 000 € 5000 €/m²
  • Nesne kodu 65667
  • Metrekare 110 m²
  • Rooms 3
Satılık
610 000 € 5596 €/m²
  • Nesne kodu 64675
  • Metrekare 109 m²
  • Rooms 4
Satılık
615 000 € 6988 €/m²
  • Nesne kodu 65342
  • Metrekare 88 m²
  • Rooms 3
Satılık
535 000 € 2454 €/m²
  • Nesne kodu 57495
  • Metrekare 218 m²
  • Rooms 4
Satılık
800 000 € 6896 €/m²
  • Nesne kodu 36956
  • Metrekare 116 m²
  • Rooms 4
Satılık
800 000 € 1975 €/m²
  • Nesne kodu 52316
  • Metrekare 405 m²
  • Denize uzaklık 7000 m

Bülten aboneliği