740 000 € 710 000 €
5680 €/m²
Property 58938 photo 1
Property 58938 photo 2
Property 58938 photo 3
Property 58938 photo 4
Property 58938 photo 5
Property 58938 photo 6
Property 58938 photo 7
Property 58938 photo 8
Property 58938 photo 9
Property 58938 photo 10
Property 58938 photo 11
Property 58938 photo 12
Property 58938 photo 13
Property 58938 photo 14
Property 58938 photo 15
Property 58938 photo 16
Property 58938 photo 17
Property 58938 photo 18
Property 58938 photo 19
Property 58938 photo 20
Property 58938 photo 21

Ayrıntılar

  • Kat: 1. kat
  • Yapım Yılı: 1980
  • Yenileme yılı: 2024
  • Oda sayısı: 4
  • Isıtma: doğalgaz
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Denize mesafe: 50 m
  • Havaalanına uzaklık: 34 km

Hizmetler

  • Asansör
  • Çift cam

Açıklama

Atina’da satılık 125 metrekare daire. Daire 1. katta bulunur, 1. kat 3 yatak odası, amerikan mutfak, bir mutfak, 2 duşlu tuvalet mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak güneş gören taraftadır Mülk, güzel bir deniz manzarasına sahiptir..Ayrıca klima, tente, asansör, ısıtma, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
600 000 € 6666 €/m²
  • Nesne kodu 65133
  • Metrekare 90 m²
  • Rooms 3
Satılık
705 000 € 5507 €/m²
  • Nesne kodu 65052
  • Metrekare 128 m²
  • Rooms 4
Satılık
800 000 € 6896 €/m²
  • Nesne kodu 36956
  • Metrekare 116 m²
  • Rooms 4
Satılık
665 000 € 7388 €/m²
  • Nesne kodu 53094
  • Metrekare 90 m²
  • Rooms 3
Satılık
670 000 € 6320 €/m²
  • Nesne kodu 64887
  • Metrekare 106 m²
  • Rooms 4
Satılık
1 100 000 € 418 €/m²
  • Nesne kodu 51896
  • Metrekare 2630 m²
  • Denize uzaklık 12000 m
Satılık
800 000 € 4571 €/m²
  • Nesne kodu 34147
  • Metrekare 175 m²
  • Rooms 4
Satılık
600 000 € 5454 €/m²
  • Nesne kodu 57679
  • Metrekare 110 m²
  • Rooms 3

Bülten aboneliği